sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Bebek Çamaşır Sabunu

Gelişim çağındaki çocuklarınız için büyük önem taşıyan sağlıklı yaşamın vazgeçilmez parçası olacak doğal bebek çamaşır sabunu, sizlere katkısız ve natürel bir dünya yaratmayı amaçlayan Siveno’nun online mağazasında! Bir yandan hijyen koşullarını %100 doğal ham maddelerle karşılarken bir yandan da çamaşırları bebeğinizin hassas cildine yumuşacık dokunuşlar yapacak şekilde temizleyen bu ürünü siz de güvenle kullanabilirsiniz!

Bebeğinizin cildine ve çamaşırlarına zarar vermeyecek %100 doğal içerikleriyle etkili bir temizlik sağlayan doğal bebek çamaşır sabunu; portakal kabuğu yağı ve gül ağacı yağı ile çamaşırlarda güzel bir koku da bırakır. Kireci yumuşatan ve kirlerin çözünmesini sağlayan karbonat etkisinin yanı sıra formülünde hindistan cevizi yağı, gliserini vanilya yağı gibi temizleyicilerin de kullanıldığı çamaşır sabunu; hem sıcak hem de soğuk suda kullanıma uygundur.

Ekstra yumuşatıcı kullanmaya gerek kalmadan bebeğinizin çamaşırlarında derinlemesine temizlik ve yumuşaklık sağlamayı başaran %100 doğal bebek çamaşır sabununu siz de Siveno’da detayı şekilde inceleyebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle günün her saati satın alabileceğiniz bu ürün ile bebeğinize sağlıklı bir yaşam sunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.