sadsad x
asdasd

Doğal Bebek Çamaşır Sabunu

Gelişim çağındaki çocuklarınız için büyük önem taşıyan sağlıklı yaşamın vazgeçilmez parçası olacak doğal bebek çamaşır sabunu, sizlere katkısız ve natürel bir dünya yaratmayı amaçlayan Siveno’nun online mağazasında! Bir yandan hijyen koşullarını %100 doğal ham maddelerle sağlarken bir yandan da çamaşırları bebeğinizin hassas cildine yumuşacık dokunuşlar yapacak şekilde temizleyen bu ürünü siz de güvenle kullanabilirsiniz!


Bebeğinize Özel %100 Doğal Temizlik

Bebeğinizin cildine ve çamaşırlarına zarar vermeyecek %100 doğal içerikleriyle etkili bir temizlik sağlayan doğal bebek çamaşır sabunu; portakal kabuğu yağı ve gül ağacı yağı ile çamaşırlarda güzel bir koku da bırakır. Kireci yumuşatan ve kirlerin çözünmesini sağlayan karbonat etkisinin yanı sıra formülünde hindistan cevizi yağı, gliserin, vanilya yağı gibi temizleyicilerin de kullanıldığı çamaşır sabunu; bebeğinizin çamaşırlarında mükemmel bir hijyen yaratır. Doğal içeriği sayesinde çamaşırlara kesinlikle zarar vermediği gibi kumaşlarının yumuşak ve pürüzsüz bir form kazanmasına da yardımcı olan bu ürün, tüm hassas yapıdaki kumaşların temizliğinde rahatlıkla tercih edilebilir. %100 bitkisel ham maddeler ile temizlik sağlayan formüllerinin elde yıkamaya elverişli bir ortam yaratan hatta el bakımına da katkıda bulunan Siveno bebek çamaşır sabunu, sadece bebeğiniz için değil sizin için de sağlıklı bir alternatif olacak.


Ekstra yumuşatıcı kullanmaya gerek kalmadan bebeğinizin çamaşırlarında derinlemesine temizlik ve yumuşaklık sağlamayı başaran %100 doğal bebek çamaşır sabununu siz de Siveno’nun online kataloğunda detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yüksek konsantre özelliği ile oldukça hesaplı ve uzun ömürlü bir kullanım yaratan bu ürünü siz de güvenli online ödeme yöntemleriyle günün her saati satın alabilir; Siveno kalitesi ve güvencesiyle bebeğinize sağlıklı bir yaşam sunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.