sadsad x
asdasd

Doğal Emzik ve Biberon Temizleyiciler

Çocuklarını doğumundan itibaren doğal ürünlerle büyütmek isteyen ebeveynler için bebek ve çocuklara özel doğal içeriklerle üretilmiş ürünleri sizlerle buluşturan Siveno’nun, doğal emzik ve biberon temizleyicisini keşfedin! Hassas bir bakıma ihtiyaç duyan bebeklerin büyüme ve gelişme çağındayken yalnızca doğal ürünlerle temas etmesini sağlamak için tercih edebileceğiniz doğal emzik ve biberon temizleyici, Siveno’da sizleri bekliyor. Bebek bulaşık sabunu olarak da tüm bebek ve çocuk bulaşıklarında güvenle kullanılabilir.

 

Emzik ve Biberon Temizliği İçin Doğal Çözümler

İnsan sağlığına zarar veren SLS, paraben, sentetik koku ve boya gibi çeşitli sentetik maddeler içermeyen özel formüle sahip doğal emzik ve biberon temizleyici, bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesine katkıda bulunur. Hint yağı, greyfurt kabuğu yağı, hindistan cevizi yağı gibi doğal ham maddelerin yer aldığı ürünler; üstün temizleyici özellikleri ile emzik ve biberonlarda son derece hijyenik bir kullanım sağlar. Zorlu lekelerin çıkarılmasında sirke ve karbonat, yüzeylerin çizilme veya yıpranmasına karşı zeytinyağının kullanıldığı doğal biberon ve emzik temizleyici; portakal kabuğu yağıyla da temizlenen yüzeylere parlaklık verir. Gliserin içeriği ile eldivensiz elde yıkamaya elverişli olan bu ürün, cildinizin zarar görmesini engellemenin yanında el bakımına da olumlu etki eder. Dermotolojik olarak onaylı doğal emzik ve biberon temizleyici bebeğinizin tüm gereçleri için güvenli temizlik sunar.

Doğal emzik ve biberon temizleyiciyi siz de Siveno’nun online kataloğunda detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Doğadan aldığı ilhamla sağlıklı, katkısız ve ideal bir temizlik sunan doğal ürünleri günün her saati Siveno’nun online mağazası üzerinden tek tuşla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.