sadsad x
asdasd

Doğal Emzik & Biberon Temizleyiciler

Çocuklarını küçük yaşlardan itibaren doğal ürünlerle büyütmek isteyen ebeveynler için bebeklere özel %100 doğal içeriklerle üretilmiş ürünleri sizlerle buluşturan Siveno’nun, doğal emzik ve biberon temizleyicisini keşfedin! Hassas bir bakıma ihtiyaç duyan bebeklerin büyüme ve gelişme çağındayken yalnızca organik ürünlerle temas etmesini sağlamak için tercih edebileceğiniz doğal emzik ve biberon temizleyici, Siveno’da sizleri bekliyor.

Emzik ve Biberon Temizliğinde %100 Doğal Çözümler

İnsan sağlığına zarar veren SLS, paraben, sentetik koku ve boyalar ile çeşitli kimyasal maddeler içermeyen özel formüllere sahip doğal emzik ve biberon temizleyici, bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesine katkıda bulunur. Aralarında hint yağı, greyfurt kabuğu yağı, hindistan cevizi yağı gibi %100 doğal içeriklerin yer aldığı ürünler; üstün temizleyici güçleri ile emzik ve biberonlardaki sağlığa zararlı maddeleri yok ederek son derece hijyenik bir kullanım sağlar. Zorlu lekelerin çıkarılmasında sirke ve karbonat, yüzeylerin çizilme veya yıpranmalarına karşı zeytinyağının kullanıldığı doğal biberon ve emzik temizleyiciler; portakal kabuğu yağıyla ise temizlenen yüzeylere parlaklık verir. Gliserin katkılı bir ürün olarak eldivensiz elde yıkamaya elverişli olan bu ürün, cildinizin zarar görmesini engellemenin yanında el bakımına da olumlu etki eder. Dermatolojik testlere tabi tutularak tüm cilt tipleri için uygunluğu onaylanmış olan doğal emzik ve biberon temizleyicilerle siz de bebeğinize %100 doğal bir hayat sunabilirsiniz.

Derinlemesine temizlik sunmakla kalmayıp doğal dokunuşları sayesinde yüzeylerin dayanıklılığını artıran ve böylece emzik ve biberonları uzun süre bozulmadan kullanabilmenizi sağlayan doğal temizleyicileri siz de Siveno’nun online kataloğunda detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Doğadan aldığı ilhamla sağlıklı, katkısız ve ideal bir temizlik yaratan doğal emzik ve biberon temizleyici ürünlerini günün her saati Siveno’nun online mağazası üzerinden tek tuşla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.