sadsad x
asdasd

Banyo Sonrası Teninizde Yumuşak Bir His Bırakın

Deri vücudun en büyük organıdır. Vücudun tümünü kaplayan ve dış etkenlere en fazla maruz kalan organ olan derinize yani cildinize iyi bakmak çok önemlidir. Cilde doğru bakım yapmanın yoluysa tabii ki doğal ürünler kullanmaktır. Hem saçları hem de eller ile vücudu doğal içerikli ürünler ile yıkamak sağlıklı cilt bakımı için vazgeçilmezdir.

Bitkisel Şampuan ile Güçlü Saçlar

Saç güçlendirme sağlıklı saçlar için nem kadar önemlidir. Kuru saç derisi ve güçsüz saçlar çok sık karşılaşılan bir sorundur ve bu sorunları önlemenin, ortadan kaldırmanın yolu doğal şampuan kullanmaktan geçer. Gücünü doğadan alan şerbetçi otu, ısırgan yaprağı, aynısefa, papatya, ıhlamur gibi içerikleriyle doğal şampuan çeşitleri, birçok saç derisi ve saç sorununu engelleyip ortadan kaldırırken kimyasal içermedikleri için vücuda herhangi bir zarar verme riskleri de çok daha düşüktür. Bu şampuanları kullanarak güçlü ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz.

Doğal Sıvı Sabun Ellerinizi Kurutmaz

Ellerde ise en sık karşılaşılan sorun, çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kurumadır. Ellerde kuruluğun altında genellikle ellerin kimyasal içerikli sabun, deterjan gibi maddelere maruz kalması yatar. Doğal sıvı sabun el temizliğinizi kimyasallara maruz kalmadan yapmanızı sağlar. İçeriğinde bulunan zeytinyağı ve sirke ellerinizi nemlendirerek kurumasını engeller. Bu sabun tamamen doğal içerikli olduğu için tüm aile tarafından güvenle kullanılabilir.

Doğal Duş Jeli Cildi Nemlendirir

Cilt bakımı bir bütündür, saçlar ve eller gibi vücudu da doğru ürünler ile temizlemek gerekir. Doğal duş jeli sağlıklı cilt bakımı için en doğru alternatiftir ve vücut nemlendirme konusunda da etkilidir. Papatya, aynısefa gibi bitkilerin yanı sıra gliserin de içermesi sayesinde cildi temizlerken nemlendirir. Yeterince nemli olması cildin sağlığı için hayati önem taşır. Bu bitkisel içerikli doğal vücut sabunu da hiçbir kimyasal içermediği için yine tüm aile için güvenlidir. 

Sağlıklı Cilt Bakımı Bir Bütündür

Cilt bakımı konusunda yapılan hatalardan biri buna bir bütün olarak yaklaşamamaktır. Oysaki saçlar, eller ve vücut bir bütündür, dolayısıyla cilt bakımı üçünü de içermelidir. Yanlış ürünler, özellikle de kimyasal içeren temizlik ve bakım ürünleri kullanmak cilde fayda sağlamak yerine zarar verme riski taşır. Bunun yerine bitkisel içerikli, doğal ürünlerle temizlik ve bakım yaparak cildinizin tümünü koruyabilirsiniz.

Tüm Doğal Bakım ve Temizlik Ürünleri Siveno’da

İnsan, sağlık ve çevre dostu Siveno markası tarafından özel olarak geliştirilen, tamamen bitkisel ve doğal içerikli temizlik, kişisel bakım ürünleri ile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Siveno, yetişkinlerin yanı sıra bebekler için de doğal bakım ve temizlik ürünleri geliştiriyor. Saç, vücut ve cilt bakımınız için kullanabileceğiniz Siveno doğal yol arkadaşım seti üç üründen oluşuyor:

 

  • Doğal şampuan

  • Doğal duş jeli

  • Doğal sıvı sabun

 

Bu set cildinizin sağlıklı temizlik için gereksinim duyduğu tüm ürünleri barındırıyor. Evinizde kullanmanın yanı sıra yolculuğa çıkarken çantanıza kolayca sığacak boyutları ile doğal yol arkadaşım seti her yerde sağlıklı temizlik yapmak isteyenleri bekliyor.

 

Siveno tarafından özel olarak geliştirilip üretilen doğal temizlik ve kişisel bakım ürünlerini şimdi incelemeye başlayıp kendi cilt tipinize, ihtiyaçlarınıza uygun olan tüm ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Siveno imzalı ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor, doğaya ve çevreye zararlı hiçbir kimyasal içermiyor. Yani bu ürünleri kullanarak kendinizin, ailenizin sağlığını ve güzelliğini korurken aynı zamanda çevrenin, dünyanın da korunmasına katkı sağlayacaksınız. Daha sağlıklı bir cilt ve daha güzel yarınlar için Siveno ürünleri sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.