sadsad x
asdasd
Kategoriye Göre Keşfedin
Siveno ile Sağlıklı Saçlar! Mutlu Bebekler!

Siveno ile Sağlıklı Saçlar! Mutlu Bebekler!

Bebeklerin kafaları ve saçları kirlenmeye, karışmaya ve bazen de biraz kokmaya eğilimlidir. Bu nedenle bebeğinizin hassas cildine uyumlu doğal bir saç bakımı rutini oluşturmanız şarttır, fakat ilk banyo çoğu ebeveyn açısından soru işaretleriyle doludur.

Doğal Bebek Çamaşır Sabunu ile Sağlıklı Temizlik

Doğal Bebek Çamaşır Sabunu ile Sağlıklı Temizlik

Bebekli evler en fazla çamaşır yıkanan evlerdir. Anneler bebeklerinin çamaşırlarının temiz ve hijyenik olmasına özen gösterirler. Ancak çamaşır yıkarken kullanılan kimyasal deterjan zararları bebekleri sanılandan çok daha fazla etkiler. Kimyasal deterjanlar bebeklere birçok ciddi zarar verme riski taşır. Bu sebeple hassas bebeklerin çamaşırlarını kimyasal içerikli deterjanlar yerine doğal bebek çamaşır sabunu ile yıkamak gerekir. 

Bebeğinizin Cildine Zarar Vermeden Kıyafetlerde Etkili Temizliğe Ne Dersiniz?

Bebeğinizin Cildine Zarar Vermeden Kıyafetlerde Etkili Temizliğe Ne Dersiniz?

Bebeğinizi doğal gıda ürünleriyle beslemeye ve organik dokumalı giysilerle giydirmeye dikkat ediyorsanız aynı duyarlılığı bebek deterjanı seçiminde de göstermeniz gerekir. Bebek cildine özel tasarlanan ve etkin temizleme özelliği sunan doğal içerikli sabunlardan yardım alabilirsiniz. Yumuşak ve hassas bebek cildine temas eden giysileri, bitkisel bebek çamaşır deterjanı ile yıkayarak onun sağlığını özenle koruyabilirsiniz. Temizleyiciliği yüksek en kaliteli doğal bebek deterjanlarını Siveno’da bulabilirsiniz.

Yıkanmayı Sevmeyen Bebeklere Banyoyu Sevdirecek İpuçları

Yıkanmayı Sevmeyen Bebeklere Banyoyu Sevdirecek İpuçları

Su, bebeğinizin farklı duyularını keşfetmesi için iyi bir öğrenme aracıdır. Gününün çoğunu rahat ve kuru geçirmeyi sevse de, banyo zamanı onun için eğlenceli bir duyusal aktivite haline gelebilir. Ayrıca bebeğinizi yıkamaya başlamak için çok acele etmemelisiniz. Dünya Sağlık Örgütü, bebeğinizi ilk kez yıkamak için doğumdan sonra 24 saat beklemenizi öneriyor.

Emzik ve Biberonların Temizliğine Dikkat! Bebekler Kimyasala Maruz Kalmasın!

Emzik ve Biberonların Temizliğine Dikkat! Bebekler Kimyasala Maruz Kalmasın!

Biberon nasıl temizlenir sorusu bebek bakım süreciyle ilgilenen herkesi meraklandırır. Etkili bir emzik ve biberon temizliği için bazı püf noktalara dikkat etmek gerekir. Ancak bu temizlik sürecinde sert ve güçlü kimyasallar içeren temizlik ürünlerinden uzak durmalısınız. Bebeğinizin pek çok sağlık problemi yaşamasına neden olabilecek bu kimyasallar, emzik ve biberon üzerinde kalıntı bırakabilir. Doğal ve sağlıklı içerikler ile hazırlanmış temizlik ürünlerini kullanarak bebeğinizin beslenmesini hijyenik koşullarda sağlayabilirsiniz. Emzik ve biberon temizlemek için pratik püf noktaları hemen şimdi öğrenmek ister misiniz?

Doğal Ürünler ile Bebek Kıyafeti Yıkama Tüyoları

Doğal Ürünler ile Bebek Kıyafeti Yıkama Tüyoları

Doğru yumuşaklığı elde etmek için bebek kıyafetleri kaç derecede yıkanır? Bu soruya verilecek tek bir doğru yanıt yoktur ve iş sadece doğru dereceyi seçmekle sınırlı değildir. Leke türüne bağlı olarak 30 ila 40 derecede yıkama yapabilirsiniz, fakat bebeğinizin cildi, yanlış deterjan seçimi ve sert giysiler yüzünden tahrişe açıktır. Bebek giysilerini devamlı hijyenik tutmak ve kimyasallara karşı alerjik reaksiyonlar birçok yeni ebeveyni korkutan ikilemlerin başında geliyor. Aslında bebeğinizin kıyafetlerini yıkarken güvenli ve doğal ürünleri kullanmak ve giysilerin son derece temiz olması arasında büyük bir çelişki bulunmaz.

Emzik ve Biberon Temizliğinde Püf Noktalar

Emzik ve Biberon Temizliğinde Püf Noktalar

Biberon ve emzik temizliği, hassas olan bebeklerin sağlığı için oldukça önemlidir. Savunmasız ve narin bir bünyeye sahip olan bebeklerin; gıdalarından eşyalarına, giysilerinden oyuncaklarına kadar her şeyi hijyenik ve doğal olmalıdır. Özellikle de en sık kullandığı emzik ve biberonların sürekli hijyenik kalması, bu temizliği sağlarken bile doğal ve zararsız temizleyicilerin tercih edilmesi gerekir. Biberon temizleme ve emzik temizleme doğal yöntemlerle yapılabileceği gibi bitkisel ürünlerden hazırlanmış, doğal temizleyici ürünlerle de yapılabilir. Bebeklerin hassasiyeti düşünülerek özenle hazırlanmış doğal emzik ve biberon temizleme ürünleri ile bebeğinizin beslenme malzemelerini güvenle hazırlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.