sadsad x
asdasd

Doğal Bebek Köpük Şampuanı

Bebeğinizin cilt ve saç yapısına uygun formüller kullanılarak, %100 doğal malzemelerle hazırlanan doğal bebek köpük şampuanı; Siveno’nun organik ürünleri arasında sizleri bekliyor! Bioarge ve dermatolojik testlerden geçirilip kullanımı onaylanmış bebek şampuanını siz de Siveno’nun online kataloğunda detaylı şekilde inceleyebilir; bebeğinizin bakım ve temizlik rutinine katkısız bir ürün ekleyebilirsiniz!


Bebek Cildine Özel Hassas ve Etkili Formül

Bebeklerin hassas bir yapıya sahip olan saç dipleri ve ciltleri için hem arındırıcı hem de aromaterapi etkisi olan doğal bebek köpük şampuanı, temizleme özelliğinin yanında derinlemesine bakım da yaparak bebeğinizin saçlarının sağlıklı bir şekilde uzamasına katkıda bulunur. Papatya, aynı sefa, keklik üzümü ve yeşil çay ekstreleriyle hazırlanan %100 doğal bir içeriğe sahip Siveno bebek şampuanı; gözlere veya cilde zarar vermeden bebeğinizin kirlerden arınmasını sağlar. Köpüklü yapısının kolay ve yumuşak bir uygulama yarattığı ürünün bebeğinizin hassas cildine uygun formülü ise tüm cilt ve saç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilmesine imkân sunar. Saç yapısının yanında cildi de temizleyip nemlendiren etkisi sayesinde bebek vücut bakımında da gönül rahatlığıyla kullanılabilecek doğal bebek şampuanı; cilde narin, yumuşak ve etkili bir dokunuş yapar. Uygulama sonrasında bebeğinizin saçlarına yumuşaklık kazandıracak ürün sayesinde bebeğinizin saçlarını kolayca tarayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


Bebeğinizin cildini rahatlatacak, saç dipleri ile uçlarının yeniden yapılanmasına yardımcı olacak ve hem cildine hem de saçlarına sağlıklı bir bakım yapacak doğal bebek köpük şampuanını siz de Siveno’nun online mağazasında tek tuşla inceleyebilirsiniz. Hiçbir koşulda insan sağlığına zarar vermeyen ve tamamı dönüştürülebilir gıda tipi ambalajda 250 ml’lik ölçü ile ihtiyacınıza sunulan bu ürünü Siveno kalitesi ve ayrıcalığıyla günün her saati güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.