sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Bebek Köpük Şampuanı

Bebeğinizin cilt ve saç yapısına uygun formüller kullanılarak, %100 doğal malzemelerle hazırlanan doğal bebek köpük şampuanı; Siveno’nun organik ürünleri arasında sizleri bekliyor! Bioarge ve dermatolojik testlerden geçirilip kullanımı onaylanmış bebek şampuanını siz de Siveno’nun online kataloğunda detaylı şekilde inceleyebilir; bebeğinizin bakım ve temizlik rutinine katkısız bir ürün ekleyebilirsiniz!

Bebeklerin hassas bir yapıya sahip olan saç dipleri ve ciltleri için hem arındırıcı hem de aromaterapi etkisi olan doğal bebek köpük şampuanı, temizleme özelliğinin yanında derinlemesine bakım da yaparak bebeğinizin saçlarının sağlıklı bir şekilde uzamasına katkıda bulunur. Papatya, aynı sefa, keklik üzümü ve yeşil çay ekstreleriyle %100 doğal bir içeriğe sahip Siveno bebek şampuanı; gözlere veya cilde zarar vermeden bebeğinizin kirlerden arınmasını sağlar. Köpüklü yapısının kolay ve yumuşak bir uygulama yarattığı ürünün antialerjik formülü ise tüm cilt ve saç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilmesine imkân sunar.

Bebeğinizin cildinizi rahatlatacak, yeniden yapılanmasına yardımcı olacak ve sağlıklı bir bakım yapacak doğal bebek köpük şampuanını Siveno’nun online mağazası üzerinden güvenli ödeme yöntemleriyle dilediğiniz her an satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.