sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Biberon Temizleyici

Tüm ebeveynler bebeklerinin büyüme aşamasında onlar için en iyi ortamı yaratmaya, sağlıklı bir bünyeye sahip olabilmeleri için en iyi ürünleri kullanmaya özen gösterir. Bu koşulları sağlamak için de her şeyden önce bebeğin vücuduna zararlı olabilecek tüm etkenlerden uzak tutulması gerekir. Kimyasal katkılı ürünler ise şüphesiz bunların başında gelir.

Doğal içeriklerle hazırlanan biberon temizleyiciler, anne ve babaların bebeklerini sağlıklı bir ortamda büyütmeye çabalarken en büyük yardımcılarından biridir. Sadece biberon değil emzik temizleyici olarak da kullanılabilen biberon temizleyiciler, yeni doğandan çocukluğa doğru adım atmış birçok yaşta ebeveynler için güven verici bir temizlik malzemesidir. Siz de bebeğinizin gelişim çağında ihtiyaç duyduğu hassas temizliği %100 doğal içeriklere sahip emzik ve biberon temizleyicilerle yapabilir, ona güvenli ve hijyenik bir yaşam sunduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Sağlıklı Temizlik; Doğal Biberon Deterjanı

Temizleyici olarak sirke ve karbonatın leke çıkarıcı özelliğinden faydalanılarak üretilen ve biberon deterjanı olarak da adlandırılan biberon temizleyici, içeriğindeki hindistan cevizi yağını sabun göreviyle kullanır. Zeytinyağı ve hint yağı yardımıyla temizlenen yüzeyin zarar görmesini engellemenin yanında uzun süre hijyenik kalmasını da sağlayan biberon temizleyici; portakal yağı, lavanta yağı, vanilya yağı gibi içeriklerle ortama hoş bir koku da bırakır. Diğer kimyasal içerikli temizleyiciler gibi cilde zarar vermeyen aksine, gliserin katkılı yapısıyla elde yıkama yapıldığında cildin yumuşayıp beslenmesini sağlayan biberon deterjanı; ebeveynler için de sağlıklı bir kullanım yaratır.

Her ebeveynin bebeklerini büyütürken kullandıkları ürünlerden ortak beklentisi olan doğallığı, tamamen katkısız içeriklerle hazırladığı bebek ürünleriyle karşılamayı hedefleyen Siveno’nun biberon temizleyicisini keşfedin! Ürünleriniz için lekesiz temizlik ve uzun ömürlü kullanım, bebeğiniz için ise sağlıklı bir yaşam sunan biberon temizleyiciyi tercih ederek siz de Siveno’nun katkısız dünyasına dahil olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.