sadsad x
asdasd

Neden Siveno?

Doğal kişisel ve ev bakım ürünleri kullanmak herkesin hakkı!

Siveno, aileniz için %100 doğal ve sürdürülebilir bir dünya sunuyor.

Çevre dostu Siveno ürünlerimizde, sentetik koku ve boya, petrokimyasal, paraben, SLS ve sentetik köpürtücüler kullanmıyoruz. Ürünlerimizi doğada çözünebilen ve insan sağlığına zarar vermeyen gıda ambalajlarında saklıyoruz. Siveno ürünlerini, hayvanlar üzerinde test etmiyor, ürün geliştirme aşamasında kontrollerimizi hücre kültürü laboratuvarlarımızda yapıyoruz.

Çünkü içinde yaşadığımız çevreyi, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsiyoruz.

Bilimin Gerçekliği, Doğanın Gücü
Glohe, sözde değil gerçek anlamda bitkisel ürünler geliştirir. Üretimin her aşamasında “bitkiselliğin” bozulmaması için çalışır. Bitkisel ürünler kullanma alışkanlığının gelişmesi ve güçlendirilmesini amaçlar. “Yeşil Kimya” olarak tabir edilen üretim süreçlerini benimser.
Cildinizin Doğal Yapısını Destekliyoruz.
Doğal ürünler kullanmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple ailenizde güvenle kullanabileceğiniz Siveno ürünlerini geliştirdik. Geliştirmiş olduğumuz ürünlerle ailenizin ve sizin biyolojik dengenizi bozmadan sadece zararlı bakterilerle mücadele ediyoruz, iyi bakterileri koruyarak cildinizin doğal yapısını destekliyoruz.
Ailenizi, sizi ve yaşadığımız çevreyi önemsiyoruz!

Gıda kalitesinde geri dönüşümlü ambalajlar kullanıyoruz, hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz.

Ailenize, size ve çevrenize önem veriyoruz.

Sürdürülebilir bir dünyayı hedefliyoruz.

İçeriğindeki
Bitkiler
Bal
Geçmişten günümüze cildi nemlendirmek için kullanılan bal, suyu tutucu ve muhafaza edici özelliği ile cilde nem verir, ışıltı kazandırır. Saç derisinde kepeklenme, kaşıntı ve saç dökülmesine karşı etkilidir. Yaraları iyileştirme özelliğine de sahip bal, içeriğindeki enfeksiyon önleyici ve bağışıklığı artırıcı antioksidanlar egzama, sivilce (akne), kuruluğa bağlı tahriş gibi cilt sorunlarını önlemede etkin rol oynayabiliyor. Yüksek B vitamini içeren bal, hücreyi dış etkenlere karşı, bağışıklık sistemini uyararak korur, sürekli hücre yeniler, hemoglobini çoğaltarak hücreye bol oksijen gelmesini sağlar.
Isırgan tohumu yağı
Gençlik yağı olarak da adlandırılan ısırgan tohumu yağı, içerdiği Alfa Hidroksi Asit sayesinde, cildi yeniler, bağ dokuyu güçlendirir. Hücre yenileyici özelliğe de sahip olan Isırgan Tohumu Yağı, saçtaki yağı dengeler, saça hacim verir, kepeğe ve saç dökülmesine karşı etkilidir. Büyük ölçülerde demir, C vitamini ve klorofil içerir.
Hindistan cevizi yağı
E vitamini bakımından zengin Hindistan Cevizi Yağı, zengin antioksidan özelliği sayesinde, cildi besler ve cildin erken yaşlanmasını engeller. Aynı zamanda, cildi yumuşatır ve nemlendirme özelliği sayesinde cilde elastikiyet kazandırır. İçeriğindeki Capric, Caprylic ve Laurik asitler ile Hindistan Cevizi Yağı antifungal ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Laurik asitler, aynı zamanda kötü kokuların oluşumuna engel olmaktadır. Hindistan Cevizi Yağı saç ve tırnaklar üzerinde de etkilidir: saça nem, parlaklık ve yumuşaklık verir. Tırnak ve tırnak çevresini güçlendirir.
Biberiye yağı
İçeriğindeki demir, kalsiyum, vitamin ve antioksidanlar ile tüm cilt tipleri için faydalıdır. Cildi gençleştirici özelliğe sahiptir, akneler üzerinde etkilidir. Saç dökülmesi ve kepek problemleri ile mücadelede oldukça etkilidir.
Hint yağı
İçeriğindeki doymamış yağ asitleri sayesinde cildi besler, korur ve nemini arttır. Cilde parlak bir görüntü kazandırır. Saçları güçlendirici özelliğe sahiptir.
Defne yağı
Oldukça doğal bir yağ molekülüdür. Kuru ciltlerin, dökülen saçların, el, ayak vb. çatlakların giderilmesinde en etkili yağlardan biridir. Defne yağı kırışıklıklar içinde oldukça etkilidir. Ciltteki ölü tabakayı uzaklaştırır, cildi sakinleştirici özelliğe sahiptir.
Shea yağı
Cildin ihtiyacı olan pek çok vitamini içinde barındırır. A, D, E ve F vitaminleri yönünden oldukça zengindir, antioksidandır. Özellikle hassas ve kuru ciltler için uygun bir yağdır. Kuru cildi yumuşatır ve cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildin elastik bir görünüme kavuşmasını sağlar ve cilt için koruyucu bir tabaka görevi görür. Cildin nem su dengesini korumaya yardımcıdır. Çatlamış dudaklar üzerinde yoğun bir nemlendirme gücü vardır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı da doğal bir koruyucu niteliğindedir. Yara ve yanık izlerinde, cilt lekelerinde etkilidir. Saçların kırılması ve koparak dökülmesini engelleyici özelliğe sahiptir.
Çuha Çiçeği yağı
İçerisinde Omega 3 ve Omega 6 yağı gibi, insan vücudunun üretemediği için dışardan alınması gereken yağları barındırır. Egzama, sedef hastalığı ve atopik dermatit gibi cilt hastalıklarının yanı sıra ciltteki yaşlanmaya bağlı olumsuz etkileri gidermeye yardımcıdır. Ciltte tahrişi azaltır. Saç dökülmelerine karşı etkilidir.
Zeytinyağı
Geçmişten günümüze hem saf haliyle, hem de sabun ve kozmetik ürünlerin içerisinde kullanılmakta olan zeytinyağı içeriğindeki zengin yağ asitleri sayesinde cildi nemlendirir, canlandırır.
Lavanta yağı
Hoş kokulu esansiyel bir yağdır. Görünmeyen mikroorganizmalara karşı cildi korur.
Yalancı İğde yağı
Antik dönemlerden bu yana kullanılagelen yalancı iğde yağı, cildi nemlendirme özelliğine sahip antioksidan bir yağdır. Cildin erken yağlanmasına ve kırışıklıklara karşı etkilidir. İçeriğinde bulunan Omega 7 ve E vitamini saç ve ciltteki kuruluğa karşı nemlendirici özelliğe sahiptir.
Nane yağı
Canlandırıcı ve ferahlatıcı etkisi ile cildi ve vücudu tazeler.
Kakao yağı
Güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Cildi nemlendirir, nem tutma özelliği sayesinde cildin nemini uzun süre korumasını sağlar, çatlaklar üzerinde etkilidir. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildi besler, cilde doğal bir parlaklık ve esneklik kazandırır.
Aynısefa yağı
Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Tahriş olan ciltleri onarıcı etkiye sahiptir. Cilt problemlerinde destekleyici ve yardımcıdır. Güneş ışınlarına karşı koruyucu ve nemlendiricidir. Saç köklerini güçlendirmeye yardımcı olur. Saçlarda kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Limon Otu yağı
Esansiyel bir yağdır. Yüzeylerde hoş bir koku bırakır.
Çay Ağacı yağı
Antiseptik özellik taşır. Bakteri ve mantarlara karşı etkilidir.
SIVENO Müşteri Hizmetleri
En kısa sürede cevap vereceğiz.
yazıyor...
SIVENO Müşteri Hizmetleri
Merhaba; Mesajınız tarafımıza iletilmiştir. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Çalışma saatlerimiz 09:00 - 18:00 arasındadır. anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
WhatsApp'tan Bilgi Al
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.