sadsad x
asdasd

Doğal Bulaşık Sabunu

Doğaya ve insan sağlığına zarar veren hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın %100 doğal ürünlerle hayatınızın her alanına ulaşan Siveno, doğal bulaşık sabunu ile mutfağınızda da sizinle! Lekesiz ve etkili bir temizlik için sağlıklı bir tercih olarak değerlendirebileceğiniz Siveno uzmanlığı ile üretilmiş doğal bulaşık sabunu, online katalogda sizlerle buluşuyor!


Cildinize zarar vermeden tüm bulaşıklarınız için derinlemesine ve etkili temizlik sunan doğal bulaşık sabununu siz de günlük hayatınıza taşıyabilir, temizlik ihtiyacınızın yanı sıra cilt bakım rutininize de katkıda bulunabilirsiniz!  


%100 Doğal Temizlik; Siveno Bitkisel Bulaşık Sabunu

Doğanın temizlik konusunda bize gösterdiği yolu takip ederek ana bileşenleri sirke ve karbonattan oluşan temizlik ürünleri tasarlayan Siveno, el bakımınızı da ihmal etmeyen içeriklerle kullanımınıza sunuluyor. Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, gliserin gibi cildinize zarar vermenin aksine bakım yaparak nemlendirilmesine yardımcı olacak içeriklere sahip doğal bulaşık sabunu; formülüne eklenen limon otu yağıyla ise hoş bir koku veriyor. Bulaşıklarınızı derinlemesine temizlemenin yanında mutfak eşyalarınıza parlaklık kazandırma, kötü kokuları giderme ve mikrobik canlıları yok etme etkileri de bulunan doğal bulaşık sabunu; mutfağınızdaki gizli yardımcınız olmayı hedefliyor. Tüm mutfak eşyalarınız ve bulaşıklarınızla birlikte bebeğiniz için kullandığınız emzik, biberon gibi malzemelerin temizliğinde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz doğal bulaşık sabunu; çok yönlü bir temizlik sunuyor.


Günlük bulaşıklarınız için paraben, SLS gibi zararlı ürünler ile çeşitli kimyasal içerikler kullanılmadan temizlik sağlamayı başaran Siveno bulaşık sabunu ile siz de sağlıklı bir yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz. Siveno’nun online mağazasında 500 mililitrelik geri dönüştürülebilir ambalajlar eşliğinde sizlere ulaşan bulaşık temizleyiciyi günün her saati güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.