sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Bulaşık Sabunu

Doğaya ve insan sağlığına zarar veren hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın %100 doğal ürünlerle hayatınızın her alanına ulaşan Siveno, doğal bulaşık sabunu ile mutfağınızda da sizinle! Lekesiz ve etkili bir temizlik için sağlıklı bir tercih olarak değerlendirebileceğiniz Siveno uzmanlığı ile üretilmiş doğal bulaşık sabunu, online katalogda sizlerle buluşuyor!

Doğanın temizlik konusunda bize gösterdiği yolu takip ederek ana bileşenleri sirke ve karbonattan oluşan temizlik ürünleri tasarlayan Siveno, el bakımınızı da ihmal etmeyen içeriklerle kullanımınıza sunuluyor. Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, gliserin gibi cildinize zarar vermenin aksine bakım yaparak nemlendirilmesine yardımcı olacak içeriklere sahip doğal bulaşık sabunu; formülüne eklenen limon otu yağıyla ise hoş bir koku veriyor. Bulaşıklarınızı derinlemesine temizlemenin yanında mutfak eşyalarınıza parlaklık kazandırma, kötü kokuları giderme ve mikrobik canlıları yok etme etkileri de bulunan doğal bulaşık sabunu; mutfağınızdaki gizli yardımcınız olmayı hedefliyor.

Sadece günlük bulaşıklarınızı değil bebeğinizin biberon ve emziğini de gönül rahatlığıyla temizleyebileceğiniz doğal bulaşık sabunu ile %100 doğal ürünler sayesinde sağlıklı bir yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.