sadsad x
asdasd

Doğal Çamaşır Sabunu

Bir yandan çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken bir yandan da  doğal içeriği ile kumaşlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecek hatta kıyafetlerinizi uzun yıllar kullanabilmenize fırsat sunacak doğal çamaşır sabunu ile tanışın! Temizleme ve arındırmayı doğal ve güçlü içerikleri sayesinde kusursuz şekilde sağlayan Siveno Çamaşır Sabunu, farklı kumaşlara sahip tüm çamaşırlarınız için mükemmel bir çözüm!


Siveno uzmanlığı ile insan sağlığını önemseyen tamamen doğal ham maddeler kullanılarak üretilmiş çamaşır sabununu siz de Siveno’nun online kataloğunda keşfedebilir, çamaşır temizliğini doğal yöntemlerle sağlayabilirsiniz!


Bitkisel Çamaşır Sabunu ile Sentetiksiz Temizlik

Formülündeki gliserin ile lekelerin çıkmasını sağlarken , limon tuzu içeriği ile kıyafetleri yumuşatır ve hindistan cevizi yağı ile derinlemesine temizlik sağlar. içeriğindeki lavanta yağı ile kıyafetlerinize doğal ve hoş bir koku verir. Formülündeki doğal kireç çözücü özelliği gösteren karbonat ile yıkama esnasında su içerisindeki kirecin sertleştirici etkisini kırarak yumuşacık yapar. Formülündeki doğal içerikler sayesinde ekstra yumuşatıcı kullanımına gerek olmadan, çamaşırlarınızı yumuşacık yapar. Siveno Doğal Çamaşır Sabunu hem beyaz hem renkli çamaşırlarda güvenle kullanılabilir. Bir kapak doğal çamaşır sabunu ile 5 kiloya kadar çamaşır yıkanabilir. İpek, yün, pamuk, sentetik fark etmeksizin tüm kumaşlarda ideal temizlik sağlayan Siveno Doğal Çamaşır Sabunu; bebek çamaşırlarında kullanım için de uygundur.


Aileniz ve kendiniz için cildinize zarar vermeyecek, çamaşırlarınızda sağlıklı ve eksiksiz bir temizlik sağlayacak doğal çamaşır sabununu siz de siveno.com’da inceleyebilirsiniz. Günün her saati birkaç basit adımda satın alabileceğiniz 5 litrelik ve 750 mililitrelik seçenekleri ile doğal temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.