sadsad x
asdasd

Doğal Çamaşır Sabunu

Bir yandan çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken bir yandan da %100 doğal içeriği ile kumaşlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecek hatta eşyalarınızı uzun yıllar kullanabilmenize fırsat sunacak doğal çamaşır sabunuyla tanışın! Temizleme ve arındırma koşullarını doğal ve güçlü içerikleri sayesinde kusursuz şekilde sağlayan Siveno çamaşır sabunu, farklı kumaşlara sahip tüm çamaşırlarınız için mükemmel bir çözüm!

Siveno uzmanlığı ile insan sağlığını önemseyen tamamen doğal ham maddeler kullanılarak üretilmiş çamaşır sabununu siz de Siveno’nun online kataloğunda keşfedebilir, çamaşır temizliğini doğal yöntemlerle sağlayabilirsiniz!

Çamaşır Temizliğinde %100 Doğal Çözüm

Çamaşırlarınızdaki lekelerin çıkarılmasında gliserin, kumaşların yumuşatılmasında limon tuzu, derinlemesine temizlik sağlamak için ise hindistan cevizi yağından faydalanılan doğal çamaşır sabununda; hoş koku vermesi için lavanta yağı kullanılır. Formülünde kimyasal kireç önleyiciler yerine doğal kireç çözücü özelliğe sahip karbonatın yer aldığı bu ürün, kirecin sertleştirici etkisini kırarak çamaşırlara ideal bir yumuşaklık kazandırır. Doğal içeriklerinin yumuşatıcı etkileri sayesinde ekstra yumuşatıcı kullanma ihtiyacı olmadan temizlik yaratan ürün; tek başına hem renkli hem de beyaz çamaşırları yıkayabilir. Yoğun içeriği ile konsantre kullanım sağlayan ve bir kapaklık ölçeği ile 5 kiloya kadar çamaşır yıkayabilen Siveno çamaşır sabunu, doğallığının yanında ekonomik bir kullanım da sunar. %100 doğal içeriği ile ipek, yün, pamuk, sentetik fark etmeksizin tüm kumaşlarda ideal temizlik sağlayabilen Siveno doğal çamaşır sabunu; bebek çamaşırlarını yıkamaya da son derece elverişli…

Aileniz ve kendiniz için cildinize zarar vermeyecek, çamaşırlarınızda sağlıklı ve eksiksiz bir temizlik sağlayacak doğal çamaşır sabununun bileşenlerini siz de Siveno’nun online mağazasında inceleyebilirsiniz. Günün her saati birkaç basit adımda satın alabileceğiniz 5 litrelik ve 750 mililitrelik seçeneklerle sunulan ürün ile sağlıklı yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz!

SIVENO Müşteri Hizmetleri
En kısa sürede cevap vereceğiz.
yazıyor...
SIVENO Müşteri Hizmetleri
Merhaba; Mesajınız tarafımıza iletilmiştir. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Çalışma saatlerimiz 09:00 - 18:00 arasındadır. anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
WhatsApp'tan Bilgi Al
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.