sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Çamaşır Sabunu

Bir yandan çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken bir yandan da %100 doğal içeriği ile kumaşlarınıza zarar vermeyecek doğal çamaşır suyuyla tanışın! Siveno uzmanlığı ile insan sağlığını önemseyen tamamen doğal ham maddeler kullanılarak üretilen çamaşır sabununu siz de Siveno’nun online kataloğunda keşfedebilirsiniz!

Çamaşırlarınızdaki lekelerin çıkarılmasında gliserin, kumaşların yumuşatılmasında limon tuzu, virüse ve bakterilerin yok edilmesinde ise hindistan cevizi yağından faydalanılan doğal çamaşır suyunda; hoş koku vermesi için lavanta yağı kullanılıyor. Kirecin yumuşatılmasında etkili olan karbonat ile kumaşların yumuşak bir doku kazanmasına yardımcı olan zeytinyağının da formülünde bulunduğu bu ürün hem sıcak hem de soğuk yıkamada kullanılabiliyor. %100 doğal içeriği ile ipek, yün, pamuk, sentetik fark etmeksizin tüm kumaşlarda ideal temizlik sağlayabilen Siveno doğal çamaşır sabunu; bebek çamaşırlarını yıkamaya da son derece elverişli…

Aileniz ve kendiniz için cildinize zarar vermeyecek, çamaşırlarınızda sağlıklı ve eksiksiz bir temizlik sağlayacak doğal çamaşır sabununun bileşenlerini siz de Siveno’nun online mağazasında inceleyebilirsiniz. Günün her saati satın alabileceğiniz bu ürün ile sağlıklı yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.