sadsad x
asdasd

Doğal Çamaşır Suyu

Tamamen doğal içerikli ürünleriyle her yaştan kullanıcıya doğal ve sağlıklı bir yaşam sunan Siveno, ev bakım ürünleri arasında yer alan doğal çamaşır suyu ile ev temizliğine çözüm oluyor. Cilde zarar veren sentetik boya ve SLES ile paraben, SLS gibi zararlı kimyasallar içermeyen doğal çamaşır suyu; Siveno’nun online mağazasında sizleri bekliyor.

Tamamen doğal içeriklerle hazırlanan Siveno Doğal Çamaşır Suyu’nun özelliklerini siz de online mağazada detaylı bir şekilde inceleyebilir ve çamaşır ve yüzey temizliğinde Siveno güvencesiyle doğal ürünler kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bitkisel Çamaşır Suyu ile Güvenilir Çözüm

İpek, saten gibi hassas kumaşların yanı sıra sentetik ve pamuklu  kumaşlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal çamaşır suyunda; etkili temizlik için karbonat, kıyafetlerdeki kullanımında yumuşatıcı etkisi için limon tuzundan faydalanılmıştır. İçeriğindeki Hindistan cevizi yağı ile çay ağacı yağı; leke çıkarıcı özellikleri  ile derinlemesine temizlik sağlamada rol oynarken lavanta yağı ise çamaşırlarınıza hoş bir koku verir. İçeriğinde hipoklorit, amonyak gibi kumaşa ve cilde zarar veren herhangi bir sentetik kullanılmayan Siveno Doğal Çamaşır Suyu; çamaşırların yanı sıra yüzey temizliğinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Ahşap parke, seramik, doğal taş gibi tüm zeminlerde kullanılabilen ürün, evinizin hiçbir bölümüne zarar vermeden temizlik sağlar. Doğal içerikleri sayesinde kumaşlarda renk değişimine neden olmayan ve kimyasal ürünler gibi kumaşların yapılarını bozmayan doğal çamaşır suyu ile temizliğin yanında çamaşırlarınızın ömrünü de uzatabilirsiniz.

Eğer siz de kıyafetleriniz ile evinizin temizliğinde de doğal ürünlerden yararlanmak istiyorsanız, Siveno’nun online mağazasındaki doğal çamaşır suyunu tercih edebilir; günün her saati güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.