sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Çamaşır Suyu

Tamamen bitkisel içerikli ürünleriyle her yaştan kullanıcıya doğal ve sağlıklı bir yaşam sunan Siveno, ev bakım ürünleri arasında yer alan doğal çamaşır suyuyla hayatınızın her alanına dahil olmayı başarıyor. Üretiminde cilde zarar veren sentetik boya ve köpürtücüler ile paraben, SLS gibi zararlı kimyasallar kullanılmadan da temizlik sağlayan %100 doğal içeriklere sahip çamaşır suyunu siz de giyim ürünleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz!  

İpek gibi hassas yapıya sahip kumaşların yanı sıra sentetik ve pamuk dokulu kumaşlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal çamaşır suyunda; temizleyici olarak karbonat ve gliserin kullanılmış, yumuşatıcı etki için limon tuzundan faydalanılmıştır. İçeriğindeki antiseptik özelliğe sahip hindistan cevizi yağı virüs ve bakterilerin yok edilmesinde rol oynarken, lavanta yağı çamaşırlarınıza hoş bir kazandırır. %100 doğal içerikleri sayesinde kumaşlarda renk değişimine neden olmayan ve kimyasal ürünler gibi kumaşların yapılarını bozmayan doğal çamaşır suyu ile derinlemesine temizlemenin yanında çamaşırlarınızın ömrünü de uzatabilirsiniz.

Eğer siz de kıyafetlerinizin temizliğinde de doğal ürünlerden yararlanmak istiyorsanız, Siveno’nun online mağazasındaki doğal çamaşır suyunu inceleyebilir ve dilediğiniz her an satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.