sadsad x
asdasd

Doğal Çamaşır Suyu

Tamamen bitkisel içerikli ürünleriyle her yaştan kullanıcıya doğal ve sağlıklı bir yaşam sunan Siveno, ev bakım ürünleri arasında yer alan doğal çamaşır suyuyla hayatınızın her alanına dahil olmayı başarıyor. Üretiminde cilde zarar veren sentetik boya ve köpürtücüler ile paraben, SLS gibi zararlı kimyasallar kullanılmadan temizlik sağlayan %100 doğal içeriklere sahip çamaşır suyu; Siveno’nun online kataloğunda ihtiyacınıza sunuluyor.

Tamamen doğal içeriklerle hazırlanan Siveno çamaşır suyunun özelliklerini siz de online mağazada detaylı bir şekilde inceleyebilir ve çamaşır ve yüzey temizliğinde Siveno güvencesiyle doğal ürünler kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çamaşır ve Yüzey Temizliğinde Güvenilir Çözüm

İpek, saten gibi hassas yapıya sahip kumaşların yanı sıra sentetik ve pamuk dokulu kumaşlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal çamaşır suyunda; temizleyici olarak karbonat kullanılmış, yumuşatıcı etki için limon tuzundan faydalanılmıştır. İçeriğindeki Hindistan cevizi yağı ile çay ağacı yağı; son derece güçlü olan leke çıkarıcı özellikleri ile derinlemesine temizlik sağlamada rol oynarken lavanta yağı ise çamaşırlarınıza hoş bir kazandırır. Çamaşır suyu üretiminde kullanılan hipoklorit, amonyak gibi kumaşa ve cilde zarar veren herhangi bir kimyasal içermeyen Siveno çamaşır suyu; çamaşırların yanı sıra yüzey temizliğinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Ahşap parke, seramik, doğal taş gibi tüm zeminlerde kullanılabilen ürün, evinizin hiçbir bölümüne zarar vermeden temizlik sağlar. %100 doğal içerikleri sayesinde kumaşlarda renk değişimine neden olmayan ve kimyasal ürünler gibi kumaşların yapılarını bozmayan doğal çamaşır suyu ile temizliğin yanında çamaşırlarınızın ömrünü de uzatabilirsiniz.

Eğer siz de kıyafetleriniz ile evinizin dilediğiniz yüzeyinin temizliğinde de doğal ürünlerden yararlanmak istiyorsanız, Siveno’nun online mağazasındaki doğal çamaşır suyunu tercih edebilir; farklı ölçülerdeki seçeneklerini günün her saati güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.