sadsad x
asdasd

Doğal Dudak Balmı

Özellikle kış aylarında kuruyan, çatlayan ya da solgunlaşan dudaklarınız için %100 doğal içeriklerle derinlemesine nemlendirme sağlayacak doğal dudak koruyucu (lip balm) çeşitleri; Siveno uzmanlığı ile sizlere ulaşıyor! Yoğun etki, Bal ve Nane&Limon çeşitleri ile kokusundan  aromasına kadar her bileşeninin doğal olduğu lip balm çeşitleri dudaklarınızın görünümünü güzelleştirirken, aynı zamanda sentetik bileşene maruz bırakmadan bakım yapıyor.


Üretimlerinde insan sağlığına zarar vermeyen %100 doğal ham maddeler kullanılarak ve çevreye duyarlı üretim teknikleriyle üretilen doğal dudak koruyucu ürünlerini, farklı aromalarıyla siz de Siveno’nun online mağazasında keşfedebilirsiniz!


%100 Doğal Dudak Koruyucu Çeşitleri 

Nane ve limon ile bal özlerinden  faydalanılarak üretilen seçeneklerinin yanı sıra yoğun etki sunan aromasız çeşidinin de bulunduğu doğal dudak koruyucular, A ve E vitamini bakımından zengin içerikleriyle cildinizin beslenmesini sağlar. Shea yağı, hint yağı, nane yağı, zeytinyağı, aynısefa yağı gibi yağların %100 doğal balmumu ile birleştirilmesiyle hazırlanan Siveno Dudak Koruyucu’lar; kuruyan ve matlaşan dudaklarınızın nemlendirilip canlandırılmasına katkıda bulunur. Zeytinyağının antioksidan özelliği, aynısefa yağının Omega-6 içeriğiyle dudaklara eksiksiz ve kusursuz bir bakım sağlar. Kurumadan dolayı oluşan çatlakların giderilmesinde ve dudaklarınızın yumuşamasında rol oynayan doğal dudak koruyucu çeşitlerini, dudaklarınızı nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz her anda güvenle kullanabilirsiniz.


Parafin, sentetik koku, silikon, paraben , gluten, boya içermeyen %100 doğal içeriklere sahip doğal lip balm çeşitlerini siz de tek tuşla Siveno’nun online mağazasında detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aromasına ve içeriklerine göre tercih edebileceğiniz doğal dudak koruyucularını Siveno’nun sizler için sunduğu güvenli, hızlı ve kolay ödeme yöntemleriyle günün dilediğiniz zamanında online olarak sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.