sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Dudak Koruyucular

Özellikle kış aylarında kuruyan, çatlayan ya da solgunlaşan dudaklarınız için %100 doğal içeriklerle derinlemesine nemlendirme sağlayacak dudak koruyucular, Siveno uzmanlığı ile sizlere ulaşıyor! Üretimlerinde insan sağlığına zarar vermeyen ham maddeler kullanılarak çevreye duyarlı üretim teknikleriyle hazırlanan doğal dudak koruyucu ürünlerini, siz de Siveno’nun online mağazasında keşfedebilirsiniz.

Nane ve limon ile bal özlerinin aromalarından faydalanılarak üretilen seçeneklerinin yanı sıra yoğun etki sunan aromasız çeşidinin de bulunduğu doğal dudak koruyucular, A ve E vitamini bakımından zengin içerikleriyle cildinizin beslenmesini sağlıyor. Shea yağı, hint yağı, zeytinyağı, aynı sefa yağı gibi yağların %100 doğal balmumu ile birleştirilmesiyle hazırlanan ürünler; kuruyan ve matlaşan dudaklarınızın nemlendirilip canlandırılmasına katkıda bulunur. Kurumadan dolayı oluşan çatlakların giderilmesinde ve cildinizin yumuşatılmasında da rol oynayan doğal dudak koruyucu çeşitlerini dudaklarınızı nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz her anda güvenle kullanabilirsiniz.

Sentetik koruyucu, parafin, sentetik koku ve benzeri katkı maddeleri içermeyen %100 doğal içeriklere sahip dudak koruyucuları Siveno’nun online mağazasında detaylı şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz her an sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.