sadsad x
asdasd

Doğal Dudak Koruyucular

Özellikle kış aylarında kuruyan, çatlayan ya da solgunlaşan dudaklarınız için %100 doğal içeriklerle derinlemesine nemlendirme sağlayacak doğal dudak koruyucular; Siveno uzmanlığı ile sizlere ulaşıyor! Renginden kokusuna ve aromasına kadar bileşenlerini oluşturan her detayında doğal ham maddelerin kullanıldığı dudak kremi çeşitleri, yoğun etkili özellikleri sayesinde dudaklarınızın sağlıklı bir görünüm kazanmasında en önemli rolü oynayacak!

Üretimlerinde insan sağlığına zarar vermeyen ham maddeler kullanılarak ve çevreye duyarlı üretim teknikleriyle hazırlanan doğal dudak koruyucu ürünlerini, farklı aromalarıyla siz de Siveno’nun online mağazasında keşfedebilirsiniz!

%100 Doğal Dudak Nemlendirici Çeşitleri

Nane ve limon ile bal özlerinin aromalarından faydalanılarak üretilen seçeneklerinin yanı sıra yoğun etki sunan aromasız çeşidinin de bulunduğu doğal dudak nemlendiricileri, A ve E vitamini bakımından zengin içerikleriyle cildinizin beslenmesini sağlar. Shea yağı, hint yağı, nane yağı, zeytinyağı, aynı sefa yağı gibi yağların %100 doğal balmumu ile birleştirilmesiyle hazırlanan Siveno dudak koruyucular; kuruyan ve matlaşan dudaklarınızın nemlendirilip canlandırılmasına katkıda bulunur. Zeytinyağının antioksidan görevinde kullanıldığı, aynı sefa yağının omega 6 içeriğinden faydalanıldığı, hint yağının hücreleri yenileme özelliği ile dahil olduğu bu ürünler; dudaklara eksiksiz ve kusursuz bir bakım sağlar. Kurumadan dolayı oluşan çatlakların giderilmesinde ve cildinizin yumuşatılmasında da rol oynayan doğal dudak koruyucu çeşitlerini, dudaklarınızı nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz her anda güvenle kullanabilirsiniz.

Sentetik koruyucu, parafin, sentetik koku ve benzeri katkı maddeleri içermeyen %100 doğal içeriklere sahip doğal dudak koruyucuları siz de tek tuşla Siveno’nun online mağazasında detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aromasına ve içeriklerine göre tercih edebileceğiniz doğal dudak nemlendiricileri Siveno’nun sizler için sunduğu güvenli, hızlı ve kolay ödeme yöntemleriyle günün dilediğiniz zamanında online olarak sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.