sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Ev Temizlik Ürünleri

Ev bakım ve temizliğinde doğal ürünler kullanmayı tercih edenler için sektörün öne çıkan markalarından biri olarak ürünlerini en sağlıklı üretim teknikleriyle tasarlayan Siveno, %100 doğal temizlik ürünlerini online kataloğunda sizlerle buluşturuyor!

Herhangi bir sentetik boya ya da koku kullanılmaksızın üretilen, insan sağlığını etkilemeyen ve doğada kolayca çözünebilen ambalajlarda saklanan Siveno doğal temizlik ürünleri; evinizde sağlıklı bir yaşam yaratmayı amaçlıyor. Siz de laboratuvar ortamında test edilerek sizlere ulaştırılan organik temizlik malzemelerini Siveno’nun online kataloğunda inceleyebilir, evinizin günlük temizlik ihtiyacını katkısız ürünlerle karşılayacak seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Güvenli ve Sağlıklı Ev Temizlik Malzemeleri…

Paraben, SLS, petrokimyasal, sentetik köpürtücüler ve benzeri insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen formüllere sahip Siveno doğal temizlik ürünleri; çamaşır, bulaşık ve yüzey temizleyiciler olmak üzere üç farklı ihtiyaca çözüm oluyor. İkili veya üçlü setler halinde hazırlanan paketlerin yanı sıra tek tek de satın alabileceğiniz temizlik malzemeleri, değişen gereksinimlere özel litre seçenekleriyle kullanımınıza sunuluyor. Kimyasal malzemeler kullanmak yerine sirke, karbonat, çam reçinesi gibi doğal ürünlerin temizleme gücünden yararlanılarak üretilen %100 doğal temizlik ürünleri; hoş kokularını ise lavanta yağı, portakal kabuğu yağı gibi bitkisel içeriklerden alıyor. Yetişkinlerin olduğu kadar bebeklerin de hassas cildini önemseyen Siveno, bebeklere özel çamaşır sabunu ile emzik ve biberon temizleyici ürünlerine de temizlik malzemeleri arasında yer veriyor.

Hayatın pek çok alanında olduğu gibi ev temizlik malzemelerinde de sağlıklı temizleyicilere öncelik vermek istiyorsanız siz de Siveno’nun online mağazasındaki %100 doğal ürünlere göz atabilir, beğendiklerinizi güvenli ödeme sistemleriyle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.