sadsad x
asdasd
Doğal Ürünlerle Fayans Nasıl Temizlenir?

Doğal Ürünlerle Fayans Nasıl Temizlenir?

Stil ve desenleri sonsuz olan, iç dekorasyonunuzla şık bir şekilde harmanlanan fayanslar ihmal edildiğinde; leke, kir, toz gibi nedenlerden ötürü parlaklığını yitirir. Ancak fayansları temizlemenin ve parlatmanın doğal yolları vardır. Paradan tasarruf etmek ve çevreyi tehlikeli kimyasallardan korumaya yardımcı olmak için evinizde doğal malzemeler kullanarak fayans temizliği yapabilirsiniz.

Doğru Klozet Temizliği ile Mikropların Önüne Geçin!

Doğru Klozet Temizliği ile Mikropların Önüne Geçin!

Tüm gün boyunca kullanılan ve evin en çok mikrop barındırmaya müsait noktası tuvalettir. Düzenli olarak klozet temizliği yapmak hijyen açısından son derece önemlidir, ancak temizlik yapmak ve hijyen sağlamak için kullanılan ağır kimyasallar içeren temizlik malzemelerinin birçok riski vardır. Bu risklerin başında özellikle bebek ve çocuk sağlığına zarar verebilecek içerikler vardır, ardından ise kanalizasyon yoluyla doğaya karışan kimyasalların yarattığı çevre kirliliği bulunur. Tüm bunlar kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin her geçen gün daha az kişi tarafından tercih edilmesinde önemli rol oynayan etkenlerdir, zira bilinçli bireyler temizliğe olduğu kadar çocuklarının sağlığına da önem veriyor ve çocuklarına bırakacakları dünyayı korumayı da önemsiyor. İşte, bu bilinçle evinizin her yerinde olduğu gibi tuvalet ve klozet temizliği için de kimyasallar yerine doğal yöntemleri kullanabilirsiniz.

Ev Temizliğinde Kimyasaldan Uzak Durun!

Ev Temizliğinde Kimyasaldan Uzak Durun!

Günümüzde toplumdaki çevre ve sağlık bilincinin artması beraberinde ev temizliğinde kimyasalsız doğal temizlik ürünlerine yönelimi artırıyor. Kimyasal içerikli ürünlerin hem insan sağlığına hem de doğaya, çevreye verdiği zararlar sebebiyle bilinçli tüketiciler tercihlerini doğal temizlik ürünlerinden yana kullanıyorlar. Özellikle bebekli ve çocuklu aileler için kimyasal içerikli temizlik malzemelerinin çocuklara olası zararları göz önünde bulundurulunca doğal temizlik ürünlerinin önemi daha iyi anlaşılıyor.

Ev Temizliğinin Püf Noktaları Siveno'da

Ev Temizliğinin Püf Noktaları Siveno'da

Herkes ev temizliğine özen gösterir, ancak ev temizliği için kimyasal içerikli temizlik malzemeleri kullanmak hem kişiler hem de çevre için ciddi riskleri de beraberinde getirir. Yalnızca temizlik yapanı değil, evde yaşayan tüm bireyleri etkileyen kimyasallar çeşitli sağlık sorunlarına sebep olabilme potansiyeline sahiptir. Buna yeraltı suları ile doğaya taşınan kimyasalların çevre üzerinde yarattığı tahribat da eklenince kimyasal temizlik malzemeleri kullanmanın büyük bir hata olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Ev temizliğinde püf noktalar denilince ilk akla gelmesi gereken ise doğal içeriklerle üretilmiş ev temizliği ürünlerini kullanmaktır.

Doğal Ürünler ile Ellerinize Zarar Vermeden Temizlik Yapmaya Ne Dersiniz?

Doğal Ürünler ile Ellerinize Zarar Vermeden Temizlik Yapmaya Ne Dersiniz?

Temizlik elbette herkes için çok önemli, ancak temizlik yaparken kimyasal içerikli ürünler kullanmak farkında olmadan hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığına zarar vermenize neden olabiliyor. Bunlara bir de kimyasalların çevreye verdiği zarar eklenince günümüzde bilinçli ve duyarlı bireyler kimyasalsız doğal temizlik ürünlerine yöneliyor. Kimyasal içerikli temizlik malzemeleri en çok eller için zararlı, zira bu ürünlere en çok ellerimiz temas ediyor. Doğal ev temizliği ürünleri kullanmayı tercih ederek ellerinize zarar vermeden temizlik yapmanın keyfini çıkarmanız mümkün.

Yüzeylerinizde Doğal Temizlik ile Parlaklık Sağlayın!

Yüzeylerinizde Doğal Temizlik ile Parlaklık Sağlayın!

Yaşam alanlarının temiz olması bireysel ve toplumsal sağlık açısından çok önemlidir. Hijyenik temizlik yapılmayan alanlarda virüs, bakteri ve mikroplar kolayca birikerek insan sağlığını tehdit etmeye başlar. Banyo ve mutfak gibi kolay kirlenen bölümlerin ise her gün düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Mermer, fayans, ahşap ve seramik yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilen doğal yüzey temizleyici ürünleri, tüm yaşam alanlarınıza doğal parlaklık kazandırır. Vegan özelliğe sahip en kaliteli doğal yüzey temizleyici çeşitlerini Siveno’da bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kullandığınız Eşyaları Mikroplardan Uzak Tutun!

Kullandığınız Eşyaları Mikroplardan Uzak Tutun!

Tüm yüzeylerde ve eşyalarda çeşitli mikroplar, bakteriler bulunabilir ve bunların sağlığınıza zarar verme riski vardır. Ancak mikroplardan korunmak için yapılan en büyük hatalardan biri kimyasal içerikli ürünler kullanmak olur. Kimyasallar sizi mikroplardan kurtarır belki ama bunu yaparken hem sağlığınızı hem de çevreyi tehdit ederler. Yani, yanlış ürünler kullanarak sağlığınızı korumaya çalışırken sağlığınızı ve çevreyi tehlikeye atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.