sadsad x
asdasd

Doğal Kaş & Kirpik Serumu

Kaş ve kirpiklerinize gereken özenli bakımı hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın %100 doğal içeriklerle hazırlanan bakım ürünleriyle sağlamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Siveno’nun online mağazasına göz atmak!

Doğadan ilham alarak çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim süreçleriyle tasarladığı ürünleriyle günlük hayatınıza ulaşan Siveno’nun doğal kaş ve kirpik serumu ile bakım rutininize sağlıklı bir alternatif ekleyebilirsiniz! Bitkisel ürünlerin doğal çözümlerden oluşan etkili ve sağlıklı etkilerini keşfedebileceğiniz Siveno kaş kirpik serumu ile siz de çevresel faktörlere karşı dirençli, daha güçlü ve daha canlı kaş ile kipriklere sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz!  

%100 Doğal Siveno Kaş Kirpik Serumu

Hint yağının kalınlaştırıcı etkisinden, argan yağının canlandırıcı yönünden ve susam yağının dökülmeleri önleyiciliğinden faydalanılarak üretilen doğal kaş ve kirpik serumu; ideal ve kompleks bir bakım sağlar. Ekstra E vitamini içeriğinin yanı sıra ürünün hücre yenileme özelliğini artıran tatlı badem yağı ile kayısı çekirdeği yağının da kullanıldığı Siveno doğal kaş ve kirpik serumu; sadece uzama ve gürleşme sağlamakla kalmayıp cildinizin beslenmesine de katkıda bulunur. Ciltte yapışkanlık hissi bırakmayan argan yağı sayesinde hem hijyenik hem de rahat bir kullanım sunan Siveno kaş kirpik serumu, içerdiği vitamin ve minerallerin etkisiyle kuruyan kaş ve kirpiklerin canlanıp yeniden çıkmasını sağlar. Düzenli kullanımda kısa sürede yenilenmiş ve güçlenmiş kıl köklerine sahip olabilmenize fırsat sunan bu ürün ile sadece sağlıklı değil; gür ve dikkat çekici kaş ile kirpiklere de kavuşabilirsiniz.

Dermatolojik testlerden tam puan almış %100 doğal yapısıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz doğal kaş ve kirpik serumu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız; Siveno’nun web sitesi üzerinden ürün özellikleri, içeriği, faydaları ve benzeri konulara göz atabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.