sadsad x
asdasd

Doğal Kaş Kirpik Serumu

Kaş ve kirpiklerinize gereken özenli bakımı hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın %100 doğal içeriklerle hazırlanan bakım ürünleriyle sağlamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Siveno %100 Doğal Kaş ve Kirpik Serumu’nu incelemek.


Doğadan ilham alarak çevreye, insan ve hayvan sağlığına duyarlı ürünleriyle Siveno’nun Doğal Kaş ve Kirpik Serumu ile bakım rutininize sağlıklı bir adım ekleyebilirsiniz! Bitkisel içeriklerin güçlü etkilerini keşfedebileceğiniz Siveno %100 Doğal Kaş Kirpik Serumu ile siz de çevresel faktörlere karşı dirençli ve daha güçlü kaş ve kirpiklere sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz!  Microblading ile dökülen kaşların yeniden güçlendirilmesine de yardımcı olur.


%100 Doğal Siveno Kaş Kirpik Serumu

Hint yağının kalınlaştırıcı etkisinden, argan yağının canlandırıcı etkisinden ve susam yağının dökülmeleri önleyici etkisinden faydalanılarak üretilen doğal kaş ve kirpik serumu; ideal ve komple bir bakım sağlar. Ekstra E vitamini içeriğiyle tatlı badem yağı ile kayısı çekirdeği yağının da kullanıldığı Siveno Doğal Kaş ve Kirpik Serumu; sadece uzama ve gürleşmeye yardımcı olmayıp cildinizin beslenmesine de katkıda bulunur. Ciltte yapışkan his bırakmayan argan yağı sayesinde hem hijyenik hem de rahat bir kullanım sunan Siveno Kaş Kirpik Serumu, içerdiği vitamin ve minerallerin etkisiyle kuruyan kaş ve kirpiklerin canlanıp yeniden çıkmasını sağlamaya yardımcı olur. Düzenli kullanımda kısa sürede yenilenmiş ve güçlenmiş kıl köklerine sahip olabilmenize fırsat sunan bu ürün ile gür ve dikkat çekici kaş ve kirpiklere de kavuşabilirsiniz. Kaş kirpik bakımı rutininiz için en doğru adres Siveno, hemen sayfamıza göz atın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.