sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Kaş & Kirpik Serumu

Kaş ve kirpiklerinize gereken özenli bakımı hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın %100 doğal içeriklerle hazırlanan bakım ürünleriyle sağlamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Siveno’nun online mağazasına göz atmak! Doğadan ilham alarak çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim süreçleriyle tasarladığı ürünleriyle günlük hayatınıza ulaşan Siveno’nun doğal kaş ve kirpik serumu ile bakım rutininize sağlıklı bir alternatif ekleyebilirsiniz!

Hint yağının kalınlaştırıcı etkisinden, argan yağının canlandırıcı yönünden ve susam yağının dökülmeleri önleyiciliğinden faydalanılarak üretilen doğal kaş ve kirpik serumu; ideal ve kompleks bir bakım sağlar. Ekstra E vitamini içeriğinin yanı sıra ürünün antioksidan özelliğini artıran tatlı badem yağı ile kayısı çekirdeği yağının da kullanıldığı Siveno doğal kaş ve kirpik serumu; sadece uzama ve gürleşme sağlamakla kalmayıp cildinizin beslenmesine de katkıda bulunur.

Dermatolojik testlerden tam puan almış %100 doğal yapısıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kaş ve kirpik serumu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız; Siveno’nun web sitesi üzerinden ürün özellikleri, içeriği ve benzeri konulara göz atabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.