sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Roll – On’lar

Kişisel bakımın günlük kullanımda vazgeçilmez bir parçası olan roll – on’lar, %100 doğal ham maddeler kullanılarak erkek ve kadınlara özel içeriklerle üretilmiş çeşitleriyle Siveno’nun online mağazasında! İnsan sağlığını gözetmenin yanı sıra doğada çözünebilen ambalajları ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen üretim süreçleriyle doğaya da zarar vermeyen doğal roll – on’ları siz de Siveno’da keşfedebilirsiniz!

Yapılarını oluşturan potasyum alum adlı doğal bir tuz sayesinde gözenekleri kapatmadan kötü kokuların engellenmesinde rol oynayan doğal roll – on çeşitleri, bitkisel gliserin ve E vitamini içeriğiyle doğal bir nemlendirme sağlar. Formüllerindeki zeytinyağından elde edilen skualen maddesinin antioksidan görevi gördüğü bu ürünler, doğal yollardan elde edilmiş hafif bir parfüm dışında keskin bir koku kullanılmadan hazırlanır. Sadece günlük ortalama bir enerji harcayan kullanıcıların değil yoğun bir şekilde sportif aktivitelerle ilgilenenler için de etkili bir koruma sağlayan doğal roll – on’lar, ciltte yapışkanlık hissi yaratmayan ve kumaşlarda iz bırakmayan özel yöntemlerle üretilmektedir.

Tek tek satın alabileceğiniz gibi kadın ve erkek çeşitlerinin ya da sadece kadın ürünlerinin ikili paketler halinde sunulduğu seçeneklerini de değerlendirebileceğiniz %100 doğal roll – on çeşitlerini Siveno’nun online kataloğunda bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.