sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Sıvı Sabunlar

Günlük el ve yüz temizliğinin vazgeçilmez parçası olan sıvı sabunlar; paraben, SLS, sentetik boya, petrokimyasal ve benzeri cilde zarar verici maddeler kullanılmadan hazırlanmış seçeneklerle Siveno’da! Doğada kolayca çözünebilmelerinin yanında insan sağlığına etki etmeyen özel ambalajlarda hazırlanarak ve hayvanlar üzerinde test edilmeden sizlere sunulan %100 doğal sabunları, Siveno’nun online mağazasında keşfedin!

%100 doğal içeriği sayesinde alerjik bünyeler için ideal bir kullanım sağlayan ve tüm cilt tipleri için uygun olan doğal sabunlar; zeytinyağlı ve defne yağlı olmak üzere iki farklı seçenekten oluşuyor. Sıvı veya köpük sabun alternatiflerini değerlendirebileceğiniz doğal sabunlar; sirkenin antiseptik özelliğinden, gliserinin yumuşatıcı etkisinden ve hint yağının nemlendiriciliğinden ilham alıyor. Zeytinyağı ile defne yağının hem arındırıcı hem de besleyici yapısı sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğundan fazlasını sağlayacak olan doğal sabunlar, sağlıklı bir temizleyiciyi evlerinize taşımayı hedefliyor.

Ellerinizi derinlemesine ve hassas dokunuşlarla temizleyecek sıvı formdaki doğal sabunları siz de Siveno’nun online kataloğunda detaylı şekilde inceleyebilir, dilediğiniz ürünü güvenli ödeme seçeneklerinden faydalanarak günün her saati satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.