sadsad x
asdasd

Doğal Sıvı Sabunlar

Günlük el ve yüz temizliğinin vazgeçilmez parçası olan sıvı sabunlar; paraben, SLS, sentetik boya, petrokimyasal ve benzeri cilde zarar verici maddeler kullanılmadan hazırlanmış seçeneklerle Siveno’da! Doğada kolayca çözünebilmelerinin yanında insan sağlığına etki etmeyen özel ambalajlarda hazırlanarak ve hayvanlar üzerinde test edilmeden sizlere sunulan %100 doğal sabunları, Siveno’nun online mağazasında keşfedin!


Elleriniz İçin Hassas Bir Temizlik ve Bakım

%100 doğal içeriği sayesinde hassas bir cilt yapısına sahip bünyeler için ideal bir kullanım sağlayan ve tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan doğal sabunlar; zeytinyağlı ve defne yağlı olmak üzere iki farklı seçenekten oluşuyor. Cilt üzerinde nemlendirici, canlandırıcı ve yatıştırıcı etki bırakan doğal zeytinyağlı sıvı sabun; sirkenin arındırıcı özelliğinden, gliserinin yumuşatıcı etkisinden ve hint yağının nemlendiriciliğinden ilham alıyor. Zeytinyağına ek olarak defne yaprağı yağının arındırıcı özelliğinin pekiştirildiği %100 doğal defne yağlı sıvı sabun ise, sirke katkısı ile cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olurken hint yağı ve gliserinle beraber de cildi besleyip koruyor. Siveno koleksiyonunda doğal sıvı sabun formlarının yanı sıra daha yumuşak bir kullanım yaratan köpük sabun çeşitlerinin de yer bulduğu ürünler, zengin vitamin ve mineral içerikleriyle temizliğin yanında el bakımı da sağlıyor. Zeytinyağı ile defne yağının hem arındırıcı hem de besleyici yapısı sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğundan fazlasını sağlayacak olan doğal sabun çeşitleri, sağlıklı bir temizleyiciyi evlerinize taşımayı hedefliyor.


Ellerinizi derinlemesine ve hassas dokunuşlarla temizleyecek sıvı ve köpük formundaki doğal sabunları siz de Siveno’nun online kataloğunda detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. 5 litre, 1 litre, 300 ml gibi farklı ihtiyaçlara yönelik ölçülerle sunulan doğal sabun çeşitlerini güvenli ödeme seçeneklerinden faydalanarak günün her saati online katalog üzerinden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.