sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Tırnak Balsamı

Tırnak bakımınızı %100 doğal içeriklere sahip ürünler eşliğinde yapmaya ne dersiniz? Siveno’nun paraben, petrokimyasal, sentetik koku ve boya gibi insan sağlığına zararlı hiçbir maddeye yer vermeden ürettiği tırnak balsamı; online katalogda sizlerle! İlhamını yalnızca doğadan aldığı ürünlerini, tamamen sürdürülebilir üretim teknikleriyle sizlere ulaştıran Siveno’nun tırnak bakımınız için tasarladığı balsamı siz de online mağazada keşfedin!

Herkese bitkisel ürünler kullanma alışkanlığı edindirmek amacıyla yola çıkan Siveno, pek çok temizlik ve bakım ürünü için olduğu gibi tırnak bakımı için de doğadan çözümler sunuyor. Balmumu, zeytinyağı, biberiye yağı, argan yağı, E vitamini ve tırnaklarınızın beslenip güçlenmesi için gereken daha birçok %100 doğal içeriğin bulunduğu tırnak balsamı; sizlere ideal bir tırnak bakımı sağlıyor. Her mevsim düzenli olarak kullanarak tırnak çevrenizin gereksinim duyduğu nemi kazandıracağınız balsam ile tırnaklarınızın kırılmasına veya incelmesine engel olabilirsiniz.

Tırnak çevrenize derinlemesine bakım yapacak doğal tırnak balsamını siz de Siveno’nun online kataloğu üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilediğiniz her an güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.