sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)

Doğal Yüzey Temizleyici

Kişisel bakım ve temizliğin yanı sıra ev temizliğine de oldukça önem veren kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yer alan Siveno, %100 doğal ve herhangi bir kimyasal içermeyen ürünlerini sizler için satışa sunuyor!

Siveno’nun sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek boya, paraben, SLS ve sentetik koku gibi katkı maddelerini içermeyen Siveno doğal yüzey temizleyiciyi, rutin temizliğiniz esnasında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özel formülü sayesinde hem üst düzey ve sağlıklı bir temizlik elde etmiş hem de sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmuş olacağınız bu ürün; ahşap, fayans, seramik ve benzeri tüm yüzeylerde kullanmaya elverişlidir. Siveno doğal yüzey temizleyici, sağladığı doğal temizlikle beraber içerdiği %100 doğal ham maddelerle de pırıl pırıl yüzeyler elde etmenizde büyük rol oynar. İçerisindeki zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, palm çekirdeği yağı, hint yağı, çam reçinesi sabunu ve limon tuzu gibi ürünlerle temizlediğiniz yüzeylere hoş ve ferah bir temizlik kokusu bırakırken aynı zamanda kirlenmeyi de geciktirir.

%100 doğal ürünler kullanılarak hazırlanmış Siveno’nun doğal yüzey temizleyicisini siz de online katalog üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.