sadsad x
asdasd

Doğal Yüzey Temizleyici

Kişisel bakım ve temizliğin yanı sıra ev temizliğine de oldukça önem veren, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yer alan Siveno, doğal ve herhangi bir sentetik madde içermeyen ürünlerini online mağazasında sizlerle buluşturuyor! Mutfak ve banyonuzda kusursuz temizlik sağlamanın yanında, doğal ham maddeler ile hazırlanmış formülü ile Siveno Doğal Yüzey Temizleyici’yi siz de online katalogda keşfedin!

Tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik ve bakım sağlayan ve doğadan ilham alınarak oluşturulan formülü ile doğal yüzey temizleyiciyi Siveno’nun online mağazası üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

 

Doğal Yüzey Temizleyici ile Kusursuz Temizlik

Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek boya, paraben, SLS ve sentetik koku gibi katkı maddelerini içermeyen doğal yüzey temizleyiciyi, günlük ev temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel formülü sayesinde mükemmel bir temizlik sağlarken, yeşil üretim teknikleri ile sürdürülebilir bir dünyaya da katkıda bulunmuş olacaksınız. İçerisindeki zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, çam reçinesi sabunu ve limon tuzu gibi ürünlerle temizlediğiniz yüzeylere hoş ve ferah bir temizlik kokusu bırakır.

Sağladığı üstün temizliğin yanında diğer temizleyiciler gibi yüzeylerde çizilme, yıpranma gibi olumsuz etkiler bırakmayan Siveno Doğal Yüzey Temizleyici’yi siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mutfak ve banyolarınızda daha parlak ve pürüzsüz yüzeylere sahip olmanıza yardımcı olacak bu ürünü Siveno’nun online kataloğunda dilediğiniz her an farklı ödeme sistemlerinden faydalanarak güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.