sadsad x
asdasd

Doğal Yüzey Temizleyici

Kişisel bakım ve temizliğin yanı sıra ev temizliğine de oldukça önem veren kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yer alan Siveno, %100 doğal ve herhangi bir kimyasal içermeyen ürünlerini online mağazasında sizlerle buluşturuyor! Mutfak ve banyonuzda kusursuz temizlik sağlamanın yanında tamamen doğal temizleyicilerle hazırlanmış formülü sayesinde sağlıklı bir kullanım da yaratan Siveno doğal yüzey temizleyici ürününü, siz de online katalogda keşfedin!

Tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik ve bakım yaratan doğal yüzey temizleyici ürününün doğadan alınan ilhamla oluşturulmuş doğal formüllerini Siveno’nun online mağazası üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

Her Yüzeyde Kusursuz Temizlik

Siveno’nun sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek boya, paraben, SLS ve sentetik koku gibi katkı maddelerini içermeyen doğal yüzey temizleyiciyi, rutin temizliğiniz esnasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel formülü sayesinde hem üst düzey ve sağlıklı bir temizlik elde etmiş hem de sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmuş olacağınız bu ürün; ahşap, fayans, seramik ve benzeri tüm yüzeylerde kullanmaya elverişlidir. Siveno doğal yüzey temizleyici, sağladığı doğal temizlikle beraber içerdiği %100 doğal ham maddelerin etkisiyle çok daha pürüzsüz ve pırıl pırıl yüzeyler elde etmenizde büyük rol oynar. İçerisindeki zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, çam reçinesi sabunu ve limon tuzu gibi ürünlerle temizlediğiniz yüzeylere hoş ve ferah bir temizlik kokusu bırakırken aynı zamanda kirlenmeyi de geciktirir.

Sağladığı üstün temizliğin yanında diğer temizleyiciler gibi yüzeylerde çizilme, seyreltme gibi olumsuz etkiler bırakmayan Siveno yüzey temizleyiciyi siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mutfak ve banyolarınızda daha parlak ve pürüzsüz yüzeylere sahip olmanıza yardımcı olacak bu ürünü Siveno’nun online kataloğunda dilediğiniz her an farklı ödeme sistemlerinden faydalanarak güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.