sadsad x
asdasd

Ev Temizliğinde Kimyasaldan Uzak Durun!

Günümüzde toplumdaki çevre ve sağlık bilincinin artması beraberinde ev temizliğinde kimyasalsız doğal temizlik ürünlerine yönelimi artırıyor. Kimyasal içerikli ürünlerin hem insan sağlığına hem de doğaya, çevreye verdiği zararlar sebebiyle bilinçli tüketiciler tercihlerini doğal temizlik ürünlerinden yana kullanıyorlar. Özellikle bebekli ve çocuklu aileler için kimyasal içerikli temizlik malzemelerinin çocuklara olası zararları göz önünde bulundurulunca doğal temizlik ürünlerinin önemi daha iyi anlaşılıyor.

Doğal Bulaşık Sabunu ile Sağlıklı Temizlik

En çok kullanılan temizlik ürünlerinden biri tabii ki bulaşık deterjanı. Kimyasal içerikli bulaşık deterjanları yalnızca çevreye zarar vermiyor, aynı zamanda ellerin sağlığını da olumsuz etkiliyor. Ayrıca iyi durulanmadığı takdirde mutfak gereçlerinin üzerinde kalan kimyasallar da sağlığı tehdit edebiliyor. Siveno doğal bulaşık sabunu, sirke ve karbonatlı içeriği sayesinde kimyasalsız doğal temizlik ile çevreye ve sağlığa dost şekilde temizlik yapmayı sağlıyor.

Doğal Çamaşır Suyu Ferahlığı

Evlerde kullanılan en zararlı kimyasal maddelerden biri olan çamaşır suyunun kimyasalsız temizlik konusunda alternatifi olan doğal çamaşır suyu hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, çay ağacı yağı, karbonat ve gliserinden oluşan içeriği ile ferah, sağlıklı ve kapsamlı bir temizlik için ideal.

Doğal Yüzey Temizleyici ile Pırıl Pırıl Yüzeyler

Siveno doğal temizlik ürünleri arasında yer alan yüzey temizleyici de hindistan cevizi yağı, limon otu yağı, hint yağı, çam reçinesi sabunu gibi tamamen doğal bileşenlerden üretilmiş. Doğal yüzey temizleyici ile tam hijyen ve mis kokulu bir ev sizi bekliyor. 

Doğal Çamaşır Sabunu Temizliği

Yine en çok kullanılan temizlik malzemelerinden biri de çamaşır deterjanları. Ancak kimyasal içerikli çamaşır deterjanları, özellikle bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için ciddi riskler taşıyor, ayrıca çevreye de ciddi zararlar veriyor. Doğal çamaşır sabunu çamaşırlarınızı tertemiz yaparken sağlığınızı ve çevreyi koruyor. 

Çok Amaçlı Doğal Hijyen Sıvısı ile Pratik Temizleme Gücü!

Günümüzde hijyen sıvıları büyük önem kazanmış durumda, ancak kimyasal içerikli hijyen sıvılarının tabii ki sağlık için çeşitli riskler taşıyabilme olasılığı bulunuyor. Çok amaçlı doğal hijyen sıvısı ile sık dokunulan telefon, masa, araç içi gibi her türlü ortam, alet ve yüzey temizlenebiliyor ve kalıcı hijyen sağlanabiliyor.

Doğal Temizlik Ürünleri Nelerden Üretiliyor?

Doğal temizliğe yönelenlerin aklına ilk gelen soru, bu ürünlerin hangi maddelerden üretildiği. Doğal temizlik ürünleri kullanılacağı alana uygun olarak farklı doğal maddelerden üretiliyor. Bu maddeler arasında şunları sayabiliriz:

 

  • Sirke

  • Karbonat

  • Hint yağı

  • Hindistan cevizi yağı

  • Çay ağacı yağı

  • Lavanta yağı

  • GliserinBu doğal maddeler ürünün kullanılacağı alana uygun olarak özel şekilde formüle edilip doğal temizlik için hazırlanıyor. 

Bebekli Evlerde Doğal Temizliğin Önemi

Bebekli ve çocuklu ailelerin evlerinde doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapmak büyük önem taşıyor. Zira buldukları her şeyi ağızlarına atma eğilimindeki bebekler, her yeri elleyen çocuklar bunları yaparken evlerde kullanılan kimyasal içerikli temizlik malzemelerinin verdiği zararlara maruz kalıyorlar. Bu kimyasallar ciltte tahrişten çok daha ciddi çeşitli sorunlara yol açabiliyor. Ayrıca kimyasallar içeren çamaşır deterjanları da bebeklerin hassas ciltlerinde çeşitli sorunlara neden olabiliyor. Doğal ürünlerle temizlik yaparak, çamaşır ve bulaşık yıkayarak çocuklarınızı, kendinizi ve doğayı koruyabilirsiniz. 

 

İhtiyacınız olan tüm temizlik ürünlerini doğal içerikli halleriyle Siveno’da bulabilirsiniz. Çamaşır sabunundan bulaşık sabununa, çok amaçlı hijyen sıvısından, yüzey temizleyiciye temizlik ve hijyen için gereksinim duyduğunuz tüm doğal temizlik ürünleri Siveno’da sizi bekliyor. Hemen şimdi alışveriş yaparak çevreyi, doğayı ve sağlığınızı korumak için ilk adımı atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.