sadsad x
asdasd

Ev Temizliğinin Püf Noktaları Siveno'da

Herkes ev temizliğine özen gösterir, ancak ev temizliği için kimyasal içerikli temizlik malzemeleri kullanmak hem kişiler hem de çevre için ciddi riskleri de beraberinde getirir. Yalnızca temizlik yapanı değil, evde yaşayan tüm bireyleri etkileyen kimyasallar çeşitli sağlık sorunlarına sebep olabilme potansiyeline sahiptir. Buna yeraltı suları ile doğaya taşınan kimyasalların çevre üzerinde yarattığı tahribat da eklenince kimyasal temizlik malzemeleri kullanmanın büyük bir hata olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Ev temizliğinde püf noktalar denilince ilk akla gelmesi gereken ise doğal içeriklerle üretilmiş ev temizliği ürünlerini kullanmaktır.

Doğal ve Hijyenik Banyo Temizliği

Hijyen sağlamak için kimyasallara ihtiyaç duyulduğu büyük bir yanılgıdır; zira doğada hijyen sağlamaya yardımcı olan birçok madde vardır. Evlerde kullanılan en tehlikeli kimyasal temizlik malzemesi çamaşır suyudur. Sağlığa hem cilt temas hem de soluma yoluyla birçok zarar verme riski olan bu malzeme yerine doğal çamaşır suyu kullanarak banyo temizliği yapabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, gliserin, çay ağacı yağı gibi güçlü arındırıcı etkisi olan doğal maddeler kullanılarak formüle edilmiş çamaşır suyu ile hem banyonuzu hem de tüm yüzeyleri güvenle temizleyebilirsiniz. 

Mutfak Temizliği İçin Doğal Alternatif

Evlerde en çok deterjan tüketilen işlerden biri de bulaşık yıkamadır. Bulaşık yıkarken kullanılan kimyasal içeren deterjanlar bulaşıklarda kalıntı bırakır ve bu da kullandığınız tabak, çatal, bardak gibi eşyalarla vücudunuza kimyasallar almanız anlamına gelir. Oysaki bu deterjanlar yerine doğal bulaşık sabunu kullanarak vücudunuzu kimyasallardan koruyabilirsiniz. Özellikle bebekli ve çocuklu ailelerin, kimyasallara karşı yetişkinlere kıyasla çok daha hassas olan çocukları düşünerek doğal deterjanlara yönelmesi en doğrusudur. Kimyasal deterjanlar çocuklarda ve bebeklerde tahrişten astıma uzanan birçok sağlık sorununa sebep olabilme potansiyeline sahiptir. Çocukları bu risklerden korumanın yolu doğal ürünler kullanmaktan geçer. Mutfak temizliğinde ayrıca doğal çamaşır suyunu da güvenle kullanabilirsiniz. 

Yüzeylerde Çam Reçinesi Temizliği

Ev temizliğinin püf noktaları arasında doğru temizlik ürününü kullanmak ilk sırada yer alır. Çam reçinesinden üretilen doğal yüzey temizleyici camdan mermere, fayanstan ahşaba tüm yüzeylerde kullanılabilen doğal bir temizlik ürünüdür. Bu doğal ürün, temizlik yapmayı sağlarken aynı zamanda yüzeylere parlak bir görünüm de kazandırır. Tüm evinizde güvenle kullanabileceğiniz bu ürün ile tertemiz ve kimyasalsız bir evin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğal Hijyen Sıvısı ile İçiniz Rahat Etsin

Günümüzde hastalıklar gibi kimi etkenler sebebiyle hiyen her zamankinden daha çok özen gösterilen bir konu haline gelmiş durumda. Ancak hijyen sağlamak amacıyla kullanılan kimyasal içeren ürünler de bazı sağlık riskleri taşıyor. Bu sebeple kimyasal yerine doğal hijyen sıvısı kullanarak kendinizi ve sevdiklerinizi kimyasalların olası risklerinden koruyabilirsiniz. Doğal hijyen sıvısı;

 

  • Ev hijyeni

  • Araç içi hijyeni

  • Telefon hijyeni

 

gibi farklı alanlarda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Sık temas edilen, mikroplara maruz kalma riski bulunan tüm eşyaları ve mekanları hijyenik hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey doğal hijyen sıvısıdır.

Ev Temizliği İçin İhtiyacınız Olan Tüm Doğal Ürünler Siveno’da

Banyo temizliği, mutfak temizliği, yüzey temizliği gibi tüm evinizin temizliğinde ve hijyeninde güvenle kullanabileceğiniz doğal temizlik malzemeleri Siveno’da sizi bekliyor. Ayrıca ev temizlemenin yanı sıra doğal çamaşır ve bulaşık deterjanları gibi ürünleri de yine Siveno’da bulabilirsiniz. Sağlığınızı koruyacak, çevreye zararlı maddeler içermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen tüm bu ürünleri inceleyerek eviniz için gereksinim duyduklarınızı hemen satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.