sadsad x
asdasd
Kategoriye Göre Keşfedin
Banyo Sonrası Teninizde Yumuşak Bir His Bırakın

Banyo Sonrası Teninizde Yumuşak Bir His Bırakın

Deri vücudun en büyük organıdır. Vücudun tümünü kaplayan ve dış etkenlere en fazla maruz kalan organ olan derinize yani cildinize iyi bakmak çok önemlidir. Cilde doğru bakım yapmanın yoluysa tabii ki doğal ürünler kullanmaktır. Hem saçları hem de eller ile vücudu doğal içerikli ürünler ile yıkamak sağlıklı cilt bakımı için vazgeçilmezdir.

Kuru Saç Derisi için Doğal Sabun Önerileri

Kuru Saç Derisi için Doğal Sabun Önerileri

Saçlar söz konusu olduğunda en sık karşılaşılan sorunlardan biri kuru saç derisidir. Saçların sağlıklı olması için ilk koşul saç derisinin sağlıklı olması, dolayısıyla kuru saç derisi sorununa sahip olanların saçlarında da sorunlar ortaya çıkması ne yazık ki kaçınılmaz. Ancak “Saç diplerim çok kuru ve dökülüyor.” diyorsanız bu sorundan doğal yöntemlerle, doğal içerikli sabunlarla kurtulma şansınız var.

Saç Köklerinizi Besleyerek Yumuşak ve Canlı Saçlara Sahip Olun

Saç Köklerinizi Besleyerek Yumuşak ve Canlı Saçlara Sahip Olun

Saç bakımı hem kadınların hem de erkeklerin en önem verdiği konular arasında yer alıyor. Yumuşak saçlar için saç derisinin sağlıklı olması ilk koşul ve bunun için doğal içerikli şampuan gibi ürünler tercih ediliyor. Doğal ürünlerden formüle edilmiş şampuanlar saç derisini ve saç köklerini besleyerek saçların daha sağlıklı olmasını sağlarken daha yumuşak ve parlak hale gelmesine de yardımcı oluyor. Doğa dostu, vegan, geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir doğal kaynaklardan üretilen Siveno saç bakım ürünleri, yumuşak ve parlak saçlara en sağlıklı şekilde, doğal yöntemlerle sahip olmayı sağlıyor.

Yağlı Cildinize Doğal Bakım Yaparak Pürüzsüzlük Sağlayın

Yağlı Cildinize Doğal Bakım Yaparak Pürüzsüzlük Sağlayın

Sağlıklı ve güzel bir cilt kusursuz görünmek için vazgeçilmez bir unsur. Cilt tipleri içinde bakımı en zor olanlardan biri yağlı cilt. Yağlı ciltler için cilt bakımı doğru ve doğal içerikli ürünler ile yapılmadığı takdirde cilde yarardan çok zarar verme riski taşıyor. Kimi zaman hoş olmayan ve pürüzlü bir görünümden daha fazlasına, yani rahatsızlık hissine de neden olabilen yağlı cilde karşı en etkili çözüm tabii ki doğal bakım.

Cildim Çok Yağlı Diyenlere! Yağlı Cilt Temizleme Yöntemlerine Birlikte Göz Atalım!

Cildim Çok Yağlı Diyenlere! Yağlı Cilt Temizleme Yöntemlerine Birlikte Göz Atalım!

Yağlı cilt yapısı, genellikle en sorunlu cilt tiplerinden biri olarak kabul edilir ancak “yağlı cilt nasıl temizlenir” sorusuna yanıt arayanlar, doğru ve doğal içerikli ürünler kullanarak bu durumla kolayca başa çıkabilir. Sağlıklı ve dengeli bir görünüm için atılması gereken ilk adım, düzenli ve derinlemesine bir temizlik ile yüz hijyenini sağlamaktır. Cilt tipinize uygun ve doğal bir ürün seçimi ile hem nem dengesine zarar vermeden cildinizi arındırabilir hem de cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz. Ayrıca yağlı cildin yol açtığı aşırı parlama ve belirgin gözenekler gibi problemleri de ortadan kaldırabilirsiniz.

Saç Dökülmesine Karşı 5 Doğal Adım

Saç Dökülmesine Karşı 5 Doğal Adım

Saçlar, saç derisini koruma görevinin yanı sıra fiziksel güzelliğin de önemli bir parçasıdır. Sağlıklı bir saç derisi yaklaşık 100 bin adet saç teli barındırır. Tarama, yıkanma sonucu günlük 100-150 adet saç teli dökülmesi doğal kabul edilir. Ancak genetik yatkınlık, kıl gelişimi bozuklukları, ilaçlar, stres, bazı saç derisi hastalıkları, sistemik rahatsızlıklar, kimyasal maddelere maruz kalma, yanlış beslenme alışkanlıkları ve hormonal bozukluklar saçların anormal derecede dökülmesine neden olabilir. Saç dökülmesi problemini ortadan kaldırmak için soruna bağlı tedavi önerilir. Ancak saçlarınızın daha gür çıkması ve saç köklerinin beslenmesi için bazı doğal yöntemler de uygulayabilirsiniz. İşte size özel saç dökülmesine doğal çözüm önerileri...

Dökülen Saçlara Elveda!

Dökülen Saçlara Elveda!

Saçlar hem kadınlar hem de erkekler için çok önemlidir. Herkes sağlıklı, bakımlı, güzel görünen saçlara sahip olmak ister. Ancak birçok etkene bağlı olarak saçlarda çeşitli sorunlar görülebilir, bu sorunların en sık karşılaşılanı ise saç dökülmesi. Farklı faktörlerin yanında kimyasal içerikli ve saç derisine zarar veren şampuanlar, saç bakım ürünleri kullanmak gibi hataların da yol açabildiği bu sorunun çözümüyse tabii ki doğadadır. Doğal içeriklerle üretilen saç sabunu çeşitleri saçları temizlerken bakım da yapan ürünlerdir.

Kepekli Saçlara 5 Doğal Çözüm

Kepekli Saçlara 5 Doğal Çözüm

Saçlar tıpkı toprakta yetişen çiçekler gibi saç derisinde büyürler. Saç derisi sağlıklı olmadığında da güzel görünen, bakımlı saçlara sahip olmak imkansızlaşır. Saç derisinde en sık karşılaşılan sorun olan kepek, saçların sağlığını etkilediği gibi deride rahatsızlıklara ve hoş olmayan bir görünüme yol açar. Saç derisi de dahil olmak üzere ciltte görülen sorunlar karşısında yapılan en büyük hatalardan biri de bu sorunlardan kurtulmak için kimyasal ürünler kullanmaktır. Oysa; bu sorunların esas sebebi zaten önceden kullanılan kimyasal ürünlerdir, sorunu sebep ile çözmeye çalışmak genellikle hüsranla sonuçlanır. Kepek sorunu yaşıyorsanız ve kepek çözümü arıyorsanız öncelikli kriteriniz doğal içerikli bir şampuan seçmek olmalı.

Tırnak Güçlendirme için 5 İpucu

Tırnak Güçlendirme için 5 İpucu

Tırnak güçlendirme yöntemleri, herkesin zaman zaman ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ipuçlarını içerir. Mevsimsel koşullar ve bazı hastalıklar tırnaklarınızın normalden daha kırılgan hale gelmesine neden olabilir. Sağlıklı ve düzenli bir beslenme rejimi benimseyerek tırnaklarınızın hassas yapısını güçlendirebilirsiniz. Tırnaklarınızın güçlü ve sağlıklı bir şekilde uzaması için doğal içerikli ürünlerden destek alabilirsiniz. Sert kimyasallar içeren ürünler tırnaklarınızın yapısına zarar vererek sağlıksız ve yıpranmış bir görünüme neden olur. Bu ürünler yerine doğal içerikli bakım ürünlerini tercih ederek tırnak problemlerinizi en aza indirebilirsiniz. Tırnak bakımınızı doğal çözümlerle tamamlayan püf noktalara hemen şimdi göz atmaya ne dersiniz?

Kaş Kirpik ve Tırnakları Uzatmak İçin Doğal Yöntemler

Kaş Kirpik ve Tırnakları Uzatmak İçin Doğal Yöntemler

Bakımlı ve sağlıklı tırnak uzatma ile güzellik anlayışınızı ellerinize yansıtarak gösterebilirsiniz. Sık sık kırılan güçsüz tırnaklar, yeterli tırnak bakımının yapılmadığının ve sağlıksız tırnaklara sahip olduğunuzun göstergesidir. İfadenizi şekillendiren kaş ve kirpikler de etkili bakım ürünleriyle istenilen forma kavuşur. Tırnak balsamı ve kaş kirpik serumu yardımıyla ihtiyaç duyduğunuz bakımı istediğiniz zaman evinizde yapabilirsiniz. 

Tırnak Bakımınızı Yaparken Ellerinizin Nemini Korumayı İhmal Etmeyin

Tırnak Bakımınızı Yaparken Ellerinizin Nemini Korumayı İhmal Etmeyin

Tırnak bakımı, sağlıklı ve güzel tırnaklara sahip olmanın ilk adımıdır. Sağlıklı ve güzel görünen tırnaklara sahip olmak için ellerinizi düzenli olarak temizlemeli ve nemlendirmelisiniz. Eller nemlendirilirken el için özel olarak hazırlanan el kremleri ya da tırnak balsamı kullanmak en etkili sonuca ulaşmanıza yardımcı olur.

Kaş ve Kirpikleri Güçlendirmek İçin 5 Doğal Adım

Kaş ve Kirpikleri Güçlendirmek İçin 5 Doğal Adım

Kaş ve kirpikler bakışlara anlam katar ve yüz güzelliğinin önemli bir parçasını oluşturur. Ancak yaşın ilerlemesi, maskara kullanımı, çeşitli hastalıklar kaş ve kirpiklerde dökülmelere yol açabilir. Kirpik ve kaş gürleştirme için doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Özellikle bazı aromatik yağlar, içeriğindeki antioksidan bileşenler ve yağ asitleri sayesinde kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olabilir. Bu yağları kaş ve kirpiklerinize uygulayabilir, daha gür ve sağlıklı uzamalarını sağlayabilirsiniz. İşte, size özel doğal yağlarla kaş ve kirpik gürleştirme önerileri...

Kaş ve Kirpik Bakımınızı Düzenli Yapıyor Musunuz?

Kaş ve Kirpik Bakımınızı Düzenli Yapıyor Musunuz?

Kaşlarınızın şekli ve görünümü yüzünüzü tanımlar. Bu nedenle kaş ve kirpiklerinize iyi bakmanız son derece önemlidir. İnsanlar birçok nedenle kaş ve kirpiklerini kaybedebilir, dökülme, azalma gibi sorunlar yaşayabilir. Ancak tüm bu sorunların üstesinden etkili ve doğal ürünleri kullanarak gelebilirsiniz. Kaş ve kirpik bakımı için faydalı olacak önerileri ise burada bulabilirsiniz.

Doğal ve Hijyenik El Temizliği

Doğal ve Hijyenik El Temizliği

Doğru el yıkama alışkanlığı kazanarak hastalıklara neden olan virüs ve mikroorganizmalardan korunabilirsiniz. Solunum yoluyla bulaşan virüsler damlacıklar halinde göz, burun ya da ağızdan vücuda girerek hastalıkların yayılmasını hızlandırır. Yüzeyler üzerinde bulunan mikroorganizmalar ise el teması sayesinde kolayca insanlara bulaşır. Kendinize ve çocuklarınıza kazandıracağınız hijyenik el yıkama alışkanlığıyla toplum sağlığının korunmasına da yardımcı olabilirsiniz. Ellerinizi derinlemesine temizlerken bakımını da yapan en kaliteli doğal sabunları Siveno’da bulabilirsiniz.

Virüslerden Doğal Korunma Yolları

Virüslerden Doğal Korunma Yolları

Milyonlarca yıldır hayatımızda var olan virüsler, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkilere sahiptir. Bu nedenle kendinizi ve içinde bulunduğunuz toplumu sağlıklı tutabilmek için bazı alışkanlıklarınızı geliştirmeniz ve hatta değiştirmeniz gerekebilir. Bu açıdan hijyenik el yıkama, doğru ve doğal ürünler kullanılarak yapılan dezenfeksiyon uygulamaları en önemli alışkanlıklardır.

Kaş Kirpik Dökülmesine Ne İyi Gelir

Kaş Kirpik Dökülmesine Ne İyi Gelir

Gözleri dış etkenlerden korumakla görevli olan kaş ve kirpikler, aynı zamanda yüz güzelliğini tamamlar ve bakışlarınıza anlam kazandırır. Kaş ve kirpik dökülmesi de tıpkı saçlar gibi doğaldır. Bu nedenle sağlıklı şekilde kaş ve kirpik uzatma yöntemlerini bilmek önemlidir. Mevsim değişiklikleri, hamilelik, yüzü doğru yıkayamama, yanlış makyaj malzemeleri kullanımı gibi durumlarda kaş ve kirpiklerde dökülme gözlenir.

Dudak Kuruluğuna Siveno Çözümleri

Dudak Kuruluğuna Siveno Çözümleri

Dudaklar yüzümüzün en dikkat çeken bölgelerinden biridir ve aynı zamanda dış etkenlere de en fazla maruz kalan bölgelerimizden biridir bu da dudak kuruluğu ile sık karşılaşılmasına neden olabilir. Dudakların sürekli dış etkenlere maruz kalması elbette bazı sorunlara yol açabilir. Bunların yanı sıra beslenme alışkanlıkların, ilaçlar ve hastalıklara uzanan etkenler de bu sorunun oluşumunda rol oynayabilir. Kuruyan dudaklara bakım yapılmazsa kuruluk çatlaklara, çatlaklar da yaralara dönüşebilir. Bu sebeple dudak bakımı sanıldığından daha önemlidir. 

Bakımlı Dudaklara Kavuşmanın 5 Doğal Kuralı!

Bakımlı Dudaklara Kavuşmanın 5 Doğal Kuralı!

Dudaklar güzelliğin en önemli parçalarından biri olarak görülür, bu sebeple çoğu kişi dudak bakımı konusuna büyük özen gösterir. Ancak bakımlı dudaklar için kimyasal maddeler kullanmak birçok riski de beraberinde getirir. Dudaklarınıza sürdüğünüz her madde direkt olarak ağzınızdan vücudunuza girer ve vücudunuza giren her türlü kimyasalın sağlık açısından risk taşıma olasılığı vardır. Oysaki güzel, sağlıklı ve bakımlı dudaklar için kimyasal ürünler kullanmak zorunda değilsiniz. Doğal dudak koruyucu ürünler bakımlı dudaklar için sağlıklı birer alternatiftir ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından güvenle kullanılabilen ürünlerdir.

Doğal ve Hijyenik El Temizliği

Doğal ve Hijyenik El Temizliği

Doğru el yıkama alışkanlığı kazanarak hastalıklara neden olan virüs ve mikroorganizmalardan korunabilirsiniz. Solunum yoluyla bulaşan virüsler damlacıklar halinde göz, burun ya da ağızdan vücuda girerek hastalıkların yayılmasını hızlandırır. Yüzeyler üzerinde bulunan mikroorganizmalar ise el teması sayesinde kolayca insanlara bulaşır. Kendinize ve çocuklarınıza kazandıracağınız hijyenik el yıkama alışkanlığıyla toplum sağlığının korunmasına da yardımcı olabilirsiniz. Ellerinizi derinlemesine temizlerken bakımını da yapan en kaliteli doğal sabunları Siveno’da bulabilirsiniz.

El Kuruluğu Nasıl Önlenir?

El Kuruluğu Nasıl Önlenir?

Cildimizin dış etkenlere en fazla maruz kalan bölgesi ellerdir ve bu da ellerimizde çeşitli sorunların ortaya çıkmasına sebep olur. El kuruluğu ellerde en sık görülen sorundur ve kimi zaman hoş olmayan bir görünüme, acı hissine hatta eğer müdahale edilmezse ellerde çatlaklar ile yaralar oluşmasına varan sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla el temizliğini ve bakımını doğal içerikli ürünlerle yapmak bu sorundan korunmak için son derece önemlidir.

Koltuk Altı Kokusunu Önlemek ve Geçirmek İçin Yöntemler

Koltuk Altı Kokusunu Önlemek ve Geçirmek İçin Yöntemler

Günlük hayat koşturmacası içerisinde ister istemez koltuk altı kokusu meydana gelebiliyor. Peki, koltuk altı kokusu nasıl gider? Sosyal ortamlarda, iş hayatı ve toplu taşıma araçlarında sıkça maruz kalınan ter kokusuna çözüm yöntemleri ise aslında oldukça basit.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.