sadsad x
asdasd

S-Coın

Siveno'da Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Sitemize üye olarak, alışveriş yaparak ve yorum bırakarak S-COIN kazanıp, avantajlı alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Daha çok alışveriş yaparak ve yorum bırakarak daha çok S-COIN kazanın. Kazandığınız S-COIN ler ile hediye çeki oluşturabilir ve bu çeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Sitemizde pek çok şekilde S-COIN kazanabilir ve bu S-COIN leri kullanarak avantajlı alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.

 

 • Üye olarak kazan... (10 S-COIN)
  Sitemize ücretsiz üye olarak anında 10 TL değerinde S-COIN kazanabilirsiniz.

 • Alışveriş yaparak kazan... (%10)
  Sitemizde satışa sunulan her ürüne ait özel S-COIN vardır. S-COIN miktarı ürün fiyatının %10’u kadardır.
  Alışveriş yaptığınızda S-COIN ler hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Yüklenen S-COIN leriniz 50 ye ulaştığında hediye çekine dönüştürerek bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.
  S-COIN lerinizin hesabınıza yüklenebilmesi için, siparişinizden önce üye girişi yapılması gerekmektedir.

 • Yorum yaparak kazan... (1 S-COIN)
  Kullandığınız ürün veya ürünler hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi aktarabilir, diğer kullanıcılarımıza alışveriş yapmalarında yardımcı olabilir ve S-COIN kazanabilirsiniz. Yorumlardan kazandığınız S-COIN ler sistem tarafından onaylandığında aktif olur. Daha çok yorum yaparak S-COIN miktarınızı arttırabilirsiniz.


  S-COIN lerin Kullanım Koşulları Nelerdir?

 • Alışverişlerinizden ve diğer aktivitelerinizden kazandığınız S-COIN leri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hangi tarihte hangi İşlemden ne kadar S-COIN kazandığınızı, üyelik hesabınızda bulunan puanlarım sayfasından bakabilirsiniz.

 • Üyelikten kazandığınız S-COIN ler üyeliğiniz onaylandığında aktif olur.

 • Sipariş iptalleri ve ürün iadelerinde o alışverişlerinizden kazandığınız S-COIN iptal edilir.

 • Yorumlardan kazandığınız S-COIN ler yorumunuz sistem tarafından onaylandığında aktif olur.

 • Siveno.com S-COIN kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


  Hediye Çekimi Nasıl Oluşturabilirim ?

 • Hediye Çeki Oluşturabilmeniz için S-COIN lerinizin aktif olması ve toplam S-COIN inizin 50 limitinin üstünde olma koşulunu sağlanmış olması gerekir. S-COIN lerin kullanım koşulları yukarıda maddeler halinde belirtilmiştir.

 • Çek oluşturabilmek için uygun koşullar sağlandığı zaman S-COIN leriniz otomatik olarak hediye çekine dönüştürülür ve tarafınıza bilgilendirme amaçlı mail gönderimi sağlanır. Hediye çeklerinizi "Hediye Çeklerim" sayfasında görebilir, hediye çeki kodunuzu buradan kopyalayarak sepet sayfanızda kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.