sadsad x
asdasd

S-Coın

Siveno'da Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Sitemize üye olarak, alışveriş yaparak ve yorum bırakarak S-COIN kazanıp, avantajlı alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Daha çok alışveriş yaparak ve yorum bırakarak daha çok S-COIN kazanın. Kazandığınız S-COIN ler ile hediye çeki oluşturabilir ve bu çeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Sitemizde pek çok şekilde S-COIN kazanabilir ve bu S-COIN leri kullanarak avantajlı alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.

 

 • Üye olarak kazan... (10 S-COIN)
  Sitemize ücretsiz üye olarak anında 10 TL değerinde S-COIN kazanabilirsiniz.

 • Alışveriş yaparak kazan... (%10)
  Sitemizde satışa sunulan her ürüne ait özel S-COIN vardır. S-COIN miktarı ürün fiyatının %10’u kadardır.
  Alışveriş yaptığınızda S-COIN ler hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Yüklenen S-COIN leriniz 50 ye ulaştığında hediye çekine dönüştürerek bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.
  S-COIN lerinizin hesabınıza yüklenebilmesi için, siparişinizden önce üye girişi yapılması gerekmektedir.

 • Yorum yaparak kazan... (1 S-COIN)
  Kullandığınız ürün veya ürünler hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi aktarabilir, diğer kullanıcılarımıza alışveriş yapmalarında yardımcı olabilir ve S-COIN kazanabilirsiniz. Yorumlardan kazandığınız S-COIN ler sistem tarafından onaylandığında aktif olur. Daha çok yorum yaparak S-COIN miktarınızı arttırabilirsiniz.


  S-COIN lerin Kullanım Koşulları Nelerdir?

 • Alışverişlerinizden ve diğer aktivitelerinizden kazandığınız S-COIN leri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hangi tarihte hangi İşlemden ne kadar S-COIN kazandığınızı, üyelik hesabınızda bulunan puanlarım sayfasından bakabilirsiniz.

 • Üyelikten kazandığınız S-COIN ler üyeliğiniz onaylandığında aktif olur.

 • Sipariş iptalleri ve ürün iadelerinde o alışverişlerinizden kazandığınız S-COIN iptal edilir.

 • Yorumlardan kazandığınız S-COIN ler yorumunuz sistem tarafından onaylandığında aktif olur.

 • Siveno.com S-COIN kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


  Hediye Çekimi Nasıl Oluşturabilirim ?

 • Hediye Çeki Oluşturabilmeniz için S-COIN lerinizin aktif olması ve toplam S-COIN inizin 50 limitinin üstünde olma koşulunu sağlanmış olması gerekir. S-COIN lerin kullanım koşulları yukarıda maddeler halinde belirtilmiştir.

 • Çek oluşturabilmek için uygun koşullar sağlandığı zaman S-COIN leriniz otomatik olarak hediye çekine dönüştürülür ve tarafınıza bilgilendirme amaçlı mail gönderimi sağlanır. Hediye çeklerinizi "Hediye Çeklerim" sayfasında görebilir, hediye çeki kodunuzu buradan kopyalayarak sepet sayfanızda kullanabilirsiniz.
SIVENO Müşteri Hizmetleri
En kısa sürede cevap vereceğiz.
yazıyor...
SIVENO Müşteri Hizmetleri
Merhaba; Mesajınız tarafımıza iletilmiştir. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Çalışma saatlerimiz 09:00 - 18:00 arasındadır. anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
WhatsApp'tan Bilgi Al
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.