sadsad x
asdasd
siveno_popup.jpg (240 KB)
Sipariş / Kargo
 • İlk siparişimi nasıl verebilirim?

  Siteye üye değilseniz ilk olarak “Üye Olun” seçeneğinden, üyelik bilgilerinizi doldurup, alışverişinize başlayabilirsiniz. İsterseniz ürünlerinizi belirledikten ve sepetinize attıktan sonra “Üye olmadan alışveriş” seçeneklerini takip ederek de siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Siparişimin teslimat süreci ile ilgili nasıl bilgi alabilirim?

  Siparişinizi verdikten sonra e-posta adresinize iki adet bilgilendirme maili gönderilmektedir. Birincisi sipariş kodunuzu belirten siparişinizin alındığına dair e-postadır. İkincisi siparişiniz kargoya verildiğinde gönderilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza gönderilen e-posta kargo takip numaranızı içermektedir. E-postada yer alan linki tıklayarak ya da Gösterge Paneli / Hesabım altındaki Siparişlerim bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz.

  Bununla birlikte siparişiniz kargoya teslim edilene kadar şirketimizden siparişinizin durumuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Kargoya teslim edildikten sonra ise web sitemizden kargo takip bölümünden size gelen kargo takip numarasıyla bilgi alabilirsiniz.

 • Sipariş teslimat süresi ne kadardır?

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 • Gönderimleri hangi kargo şirketi ile yapıyorsunuz?

  Anlaşmalı kargo şirketlerimiz UPS ve Yurtiçi kargodur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.