sadsad x
asdasd
Çocuğunuz ile Birlikte Korkmadan Güneşlenin

Çocuğunuz ile Birlikte Korkmadan Güneşlenin

Güneş ışınları, bedenin hayati ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra zararlı yan etkilere de neden olabilir. Alacağınız basit önlemler ile kendinizi ve çocuklarınızı hem güneşten koruyabilir hem de maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Çocuk cildi, yetişkin cildine göre daha savunmasız ve hassas olduğundan özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Güneşin zararlı etkileri, özellikle küçük yaşlarda derin güneş yanıkları oluşturabilir ve kalıcı hasara neden olabilir. Diğer yandan, çocukların sağlıklı gelişimi ve büyümesini destekleyen D vitamininin büyük kısmını güneşten alabilirsiniz. Sağlıklı güneşlenme ile güçlü bir cilt ve kemik yapısını destekleyebilir ve antioksidan etki sağlayabilirsiniz. 

Antioksidan Özellikli Güneş Losyonu ile Çocuklarınızı Dış Etkenlerden Koruyun

Antioksidan Özellikli Güneş Losyonu ile Çocuklarınızı Dış Etkenlerden Koruyun

Çocukluk döneminde güneşe fazla maruz kalmanın ve güneş yanıklarının, cilt kanserine yakalanma riskini artırdığına dair güçlü kanıtlar vardır. Ufak çocukların cildi, güneşin hem kısa hem de uzun vadeli hasarlarına karşı çok daha duyarlıdır. Ebeveynler bebeklerini ve küçük çocuklarını güneşten korumaya özen gösterse de araştırmalar bebeklerin çok fazla güneş ışığına maruz kaldığını gösterir.

Bebeğinizi Güneşten Korurken Cildini Onarmaya Yardımcı Olun

Bebeğinizi Güneşten Korurken Cildini Onarmaya Yardımcı Olun

Yaz boyunca cildimiz yalnızca güneşlenirken değil, açık havada zaman geçirirken, yürürken kısacası gün boyunca güneşin zararlı ışınlarına maruz kalıyor. Ultraviyole (UV) isimli bu ışınların cilt kanserinden yanıklara uzanan birçok sağlık sorununa yol açma riski bulunuyor. Özellikle hayatlarının başındaki bebekler için güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak ciddi sonuçlara neden olabiliyor. Bebeklerin güneşe çıkarken mutlaka doğru ürünler kullanarak bu ışınlardan korunması gerekiyor. Sentetik içerikli güneş kremleri ise bebekler için uygun ürünler değil, zira içerdikleri kimyasalların bebeklere çeşitli zararlar verebilme riski bulunuyor. Bebekler için doğal içerikli bebek güneş kremi, tavsiye edilen en doğru alternatif. Hem bebekler hem de hassas ciltler için güneş kremi ile bebeğinizi ve tüm ailenizi güneşin zararlı ışınlarından sağlıklı ve doğal şekilde koruyabilirsiniz.

Mineral Filtreli Güneş Koruyucular ile Bebeğiniz Güvende

Mineral Filtreli Güneş Koruyucular ile Bebeğiniz Güvende

Güneş dünyanın hayat kaynağı; ancak güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmanın birçok olumsuz etkisi olduğu artık herkesçe biliniyor. Yetişkinlere de zarar verebilen UV ışınları, söz konusu bebekler olduğunda çok daha büyük risk teşkil ediyor. Bebeklerin hassas ciltlerinin güneşin zararlı ışınlarına maruz kalması sanılandan daha ciddi sonuçlara yol açabiliyor. Ancak bebekleri güneşten korurken kimyasal içerikli güneş kremleri kullanmak da doğru değil, zira bu kimyasallar da bebekler için zararlı. Mineral filtreli güneş kremi çeşitleri hem yetişkinleri hem de bebekleri güneş ışınlarından kimyasal kullanmadan korumak için özel olarak formüle edilmiş ürünlerdir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.