sadsad x
asdasd

Yüzeylerinizde Doğal Temizlik ile Parlaklık Sağlayın!

Yaşam alanlarının temiz olması bireysel ve toplumsal sağlık açısından çok önemlidir. Hijyenik temizlik yapılmayan alanlarda virüs, bakteri ve mikroplar kolayca birikerek insan sağlığını tehdit etmeye başlar. Banyo ve mutfak gibi kolay kirlenen bölümlerin ise her gün düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Mermer, fayans, ahşap ve seramik yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilen doğal yüzey temizleyici ürünleri, tüm yaşam alanlarınıza doğal parlaklık kazandırır. Vegan özelliğe sahip en kaliteli doğal yüzey temizleyici çeşitlerini Siveno’da bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Doğal Yüzey Temizleyici Kullanmanın Avantajları  

Kimyasal maddelerle hazırlanan ürünler yerine bitkisel içerikli temizleyicileri seçerek evinizi güvenle temizleyebilirsiniz. Güçlü kimyasallarla üretilen temizlik malzemeleri sağlık açısından bazı riskler taşıyabilir. Solunan ve cilde temas eden sert kimyasallar, istenmeyen sorunlara yol açabileceği için doğal içerikli ürünleri tercih edebilirsiniz. Limon tuzu veya sirke ile tasarlanan temizleyiciler tüm yüzeyleri temizler ve doğal bir parlaklık kazandırır. Duş, küvet, lavabo ve evye temizliğini güvenle yapmanıza yardımcı olan ürünler mermer, seramik ve fayans yüzeylerde mükemmel çözümler sunar. %100 doğal içerikli olarak tasarlanan ürünlerin diğer özellikleri şunlardır:

  • Güçlü formüle sahip doğal ürünleri az miktarda kullanmak yeterli olur.

  • Silinebilen ve yıkanan tüm yüzeylerde doğal ve hijyenik temizlik sağlar.

  • Kirlere kolayca nüfus eden ürünler kalıntı bırakmadan temizler ve durulama da gerektirmez.

  • Doğal bileşenli yüzey temizleyicileri GDO, ağartıcı, boya, fosfat ve amonyak içermedikleri için sağlıklıdır.  

  • Çam reçinesi sabunu ile tasarlanan ürünler, temizlenen yüzeylerde ince bir film tabakası oluşturarak uzun süre temiz kalmasını sağlar.

  • Doğada çözünebilen ambalajlarda sunulan doğal temizlik ürünleri, çevreye ve insan sağlığına dost içeriklerle tasarlanır.

  • Vegan temizlik malzemeleri hayvanlar üzerinde test edilmez ve hayvansal ürün içermez.

Doğal Yağlarla Üretilen Yüzey Temizleyiciler

İçeriğinde çam reçinesi bulunan ürünleri, ahşap temizleme ve mermer temizleme dâhil tüm yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Doğal sirke ve limon tuzu içerikli yüzey temizleyiciler kireci, su lekelerini, sabun kalıntılarını, kirleri kolayca temizleyerek size ferah ve temiz bir ortam sağlar. Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, palm çekirdeği yağı, Hint yağı ve çam reçinesi sabunu gibi temizleme gücü yüksek bitkisel içeriklerle üretilen temizleyicileri, evinizin her yerinde rahatça kullanabilirsiniz. Çam kokulu temizlik sunan ürünler, silinebilen tüm yüzeyler için uygundur. Sprey formunda üretilen doğal temizlik ürünlerini ise mutfak ve banyonuzdaki fayans temizleme ya da seramik temizleme işleri için tercih edebilirsiniz.

Doğal Temizlik Ürünleri Evinize Sağlık Getirir

Zeytinyağı, portakal yağı, hint yağı, limon yağı ve lavanta yağı gibi organik yağlarla tasarlanan doğal yüzey temizleyicileri çok amaçlı kullanıma uygundur. SLES, sentetik koruyucu, yapay koku, silikon, paraben ve boya içermeyen ürünler, doğal yapıları sayesinde insan sağlığına tam uyum sağlar. Yağ, kireç ve su izi bırakmadan temizleyen ürünleri, parlak ve temiz yüzeylere sahip olmak için kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı şişelerde sunulan püskürtme mekanizmalı ürünler, pratik kullanım konforu sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Doğal içerikli temizleyicileri kirli yüzeyler üzerine püskürttükten sonra kuru bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.

Temizleme gücü yüksek kimyasallar ile üretilen yüzey temizleyicilerin içerisinde birçok sentetik katkı maddesi bulunur. Bu tip ürünler insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler yapabilmekte ve ciddi sorunlara yol açabilmektedir. İnsan sağlığına dost doğal yağlarla tasarlanan ürünler ise hem sağlığınızı korur hem de yaşam alanlarınızı güvenle temizleme imkânı tanır. Ahşap, mermer, seramik ve fayans yüzeylerinizi kolayca temizleyeceğiniz doğal yüzey temizleyici ürünlerini Siveno’da bulabilirsiniz. Sağlığa dost malzemelerle üretilen ve uygun fiyat seçeneği sunan Siveno doğal temizlik ürünlerini tek tıkla satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.